Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is úgy vannak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is úgy vannak vele, hogy ha bennem egy egyetemre akkor az ottani lányok 80 százalékát nem találja vonzónak vagy csak nekem vannak túl nagy igényeim?

Figyelt kérdés
Hát 35 éves vagyok és csak egyszer voltam nővel 25 évesen, jó lenne egy feleség, de valamiért fontos a külső és bizony pl bemegyek egy egyetemre pl ELTE vagy BME és bizony a nők 80 százalékával nem tudnék elképzelni szexuális kapcsolatot mert valahogy nem vonzó számomra.
2019. dec. 13. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Én is voltam egyetemista, és sokszor meglepődtem, hogy ennek a kinézete alapján hogyhogy van barátja, a másiknak meg, aki sokkal jobban néz ki, hogyhogy nincs.
2019. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos közszférabeli munkahely felhozatalához képest a felsőoktatás nekem valóságos paradicsomnak tűnik. Lehet, hogy egy kicsit nagyok az igényeid.
2019. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
35 évesen nekem sem feküdne a 18-20-as átlagéletkor... 25 évesen kezdtem a harmadik szakomat, nem éreztem úgy, hogy jó ötlet fiatalabbakat megcélozni. Objektíve sok szép embert láttam, de a szubjektív szépség és a megfelelő társalgási összhang kell azért a vonhalomhoz...
2019. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Az utcán szembejövő nők kb 99%-a nem az esetem. De ez ilyen bicikli.

2019. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bemegy egy egyetemre....
2019. dec. 13. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
35 évesen jó hogy nem tetszenek a 18-22 éves lányok... Én sajna csúsztam egyetemen szóval 26 évesen néha be kell mennem a szakdogám miatt és már most 26 éves fejjel az iylen 18-20 éveseket olyan kisgyerkenek látom,mint akik most ballagtak általánosból..
2019. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Csak külső alapján a többség gondolom vonzó ott is. Aztán jellemre fordul a kocka, akkor pedig nagyon-nagy nagyítóval kell keresni a normálisakat. Mármint a számomra normálisakat, akik valószínű nem számítanak annak, hanem ők a furák vagy a bizarrak.
2019. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
80? Inkább 99! Egyetemista lány... Rosszul leszek, ha ilyet látok. Az SZTK-ban ülő hölgyek. Na, ott kezdődik a NŐ, kérem szépen.
2019. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

'Átlagos közszférabeli munkahely felhozatalához képest a felsőoktatás nekem valóságos paradicsomnak tűnik. Lehet, hogy egy kicsit nagyok az igényeid.'


2-es tényleg nagyon jó látja :Ddd. a közszférás felhozatalhoz képest mennyei, viszont másrészről kevés az igazán szép lány, egyetértek de az nem is juthat mindenkinek és amúgyis mulandó, főleg ha feleség alapanyagra van szükség

2019. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vannak egyedül az ilyen vén marhák...
2019. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!