Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelendő férfiak, ti mennyire válogattok külsőben, milyen típusú nők nem jönnek be, milyeneknek nem adnátok esélyt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindjárt jönnek a semmi extra nyugodtan lehet àtlagos külsejű is csak vékony legyen hozzàszólások😄
2019. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. És ez igaz?
2019. dec. 14. 10:52
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nő vagyok de már sokszor olvastam ezt itt magukat nem kelendő mondó férfiaktól🤷🏻‍♀️
2019. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kelendőnek
2019. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

80%-os valaszadasi arannyal persze, hogy no vagy...


Amugy meg a kerdesre valaszolva, mar nem keresek senkit, mert a korom miatt csak a 30+-os gyerekes anyukak maradnak, mint esely, azt meg thanks but no thanks :)


Egyedulletre rendezkedtem be :)


35F incel

2019. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Véleményem szerint átlagon felüli vagyok külsőre, mégsem vagyok kelendő. Nekem már lassan nem is lesz igényem csak annyi, hogy ne legyen töke a menyasszonynak.😂
2019. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Azért ez szerintem már igénytelenség
2019. dec. 14. 11:11
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Annyi, hogy ne legyen kövér, igénytelen, ápolatlan, bagós, bulis, piás. A tök átlag nők is tetszenek, még az sem baj, ha pár kg van rajta, arányosan. Sport fontos, mivel én is mozgok.

Nekem nagyon fontos, hogy szellemiségre, gondolkodásmódra, lelkületre, értékrendre hasonló legyen hozzám. Úgymond az agyába, lelkébe szeretek bele, ha e téren nincs egyezés, felőlem lehet bomba is, nagyon nem fog kelleni. Sőt, kifejezetten kerülöm az Instan, Facebookon, Tinderen és más közösségi oldalon aktív, exhibicionista nőket. Inkább a pulcsis, szemüveges, fogszabis bölcsészek jönnek be, ha érted a párhuzamot. Az a lényeg, hogy milyen ember, most, hogy a mosolya, tekintete, hanglejtése, mozdulatai, gesztusai, mimikája, megjelenési stílusa, akármi bejön, az már csak hab a tortán. F

2019. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha én nem kellek senkinek sem, akkor minek legyen vágyam, hogy én ilyen-olyan-amolyan nőt szeretnék?
2019. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Nálam rosszabb nincs.


1-2 kizáró tényező van, de ezeknél is elismerem, hogy igazából nincs rendes "oka", simán csak nem bírom az alábbiakat

- szürke szemek

- rövid göndör "gyapjas" haj

- öregasszony-frizura

- felpeckelt orr

stb.


De elég nagy baj megfelelő jellemet találni, eddig sikerült talán hármat 28 év alatt, persze náluk se lett volna semmi esélyem, de hát...


Ez jól jelzi az irányt. "Ezt beszoptam"

2019. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!