Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok véleménye érdekelne.25-35 évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik a legnagyobb ismerkedési problémák mik a ki nem mondott kizáró okok ?
2019. dec. 14. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogy mindenhol lehet ismerkedni, de mégis sehol. Amiket mondanak, és ami a valóság:

Konditerem: oda edzeni jár az ember

Szórakozóhely: a legtöbb ember dolgozik hétköznap ebben a korban, hétvégén örül, hogy luk van a fenekén, meg amúgy is, "mit akarok, ott csak egyéjszakásra lehet találni"

Tömegközlekedés, utca: hiába mosolygok, nézek valakire, nincs bátorságuk odajönni

Könyvtár: őszintén... oda nyugodtan olvasni jár az ember (mondjuk mikor én vagyok, mindig csak öreg bácsik és nénik vannak)

Üzletek: A nagy részébe családos emberek járnak, vagy fiatal házaspárok. Mikor én megyek, soha nem látok egyedülálló férfiakat.

2019. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a másik oldalon is így van .

Mosolygós történet volt én odamentem de kiderült van párja . Én pl úszni járok de nem sok az esély ott se . Valami ismerkedős tevékenység jó volna

33f

2019. dec. 14. 11:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak ezt a két oldalnak kellene megfejteni 🤔
2019. dec. 14. 11:39
 4/16 anonim ***** válasza:
De legalább odamentél! És nem vesztettél semmit, meg nem volt utána benned, hogy "mi lett volna ha...?"
2019. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen csak borzasztó kevés mikor látszik hogy kb a szemetek is mosolyog eleve kevés a mosolygós ember
2019. dec. 14. 11:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mosolygós vagyok, és mindig olyan tekinteteket kapok vissza, mintha azt mondanák: "mit mosolyogsz, valami bajod van?!"
2019. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja igen ez a tipikus sajnos.
2019. dec. 14. 11:58
 8/16 anonim ***** válasza:

-anyapótlékot kereső életképtelen

-buta, nem tud megfogalmazni 2 szónál többet

-unalmas

-nem tökös fél magért kiállni

-igénytelen

-szubmissziv

-biszexuális

-nem tiszteli a nőket

-a pénzével menőzik

2019. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek ilyen korban alapvető hogy nem ilyen de lehet, hogy én vagyok csodabogár 🤔
2019. dec. 14. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szingli de mikor az voltam, ez volt a gond: Az hogy nincsenek helyek ahol csak jól érezhetnéd magad, mindenhol valamit "kell" csinálni. A fitness órán ugyanúgy kell ugrálni ahogy az edző, nem igazíthatod az igényeidhez ha kicsit módosítva tudod csak csinálni. A konditeremben izzadni kell. A boltban vásárolni kell. A fesztiválokon inni kell, a kocsmában szintén. Az utcai beszélgetéshez cigizni kell (ja és megfagyni). Az egészséges rendezvényeken sajnos ezónak kell lenni. Mivel nincsenek nagyon helyszínek ahol bárki jól érzi magát, nem tudnak megismerkedni. És mindenhol fotóznak, kameráznak, minden rendezvényen. Közben ott volt a sok mosoly amit kaptam, és annyiban maradt, mert mentünk tovább.
2019. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!