Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyes hozzáállás ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes hozzáállás ehhez a ferfihez?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit tarskeresön aki a par utcara lakik tölem , elvalt , maganvallalkozó , csöszerelöcége van

Egyszeru ember , nagyon hallgatag . Itt kulföldln a tindert sokan szexpartnerkeresönek hasznaljak

Senki nem keres komolyat es az a par aki azt irja az is csak csali.

En sem ragaszkodom egy komoly kapcsolathoz de szerintem a szexnek is meg kell adni a módját , kicsit ismerkedni elötte

Ö elsö talalkan azzal inditott hogy szexelni szeretni amit megnevettem azt se tudtam köpjek nyeljek , igaz mar irasban is tett erre utalasokat .

De kivancsi voltam ra es tudtam hogy mas se masabb , legalabb ez közel lakik

Vegul masodjara engedtrmneki ez volt júniusban , es azóta is ramir hogy csinaljuk újra . Vegulis mindketten elvaltak vagyunk es akadálya nincs a dolognak de úgy érzem szamomra idegen es ha programot ajanlok utana azt mondja ok de elöbb szex. Nem tudunk félúton találkozni , megegyezni , hajtja a magáét

Mire szamit , hogy kétségbeesett igénytelen nö vagyok , aki barmibe benne van ( ez nem igaz ) vagy ilyen a stilusa es ennyi az esze? Ma is tegnap is irkalt es meg van sertve hogy visszautasitom es nem erti .

Nem tudom milyen ember ,hany nöje van de az is lehet hogy azert hetvenkedik m ert kicsiaz önbizalma ?

Úgy viselkedik mint egy tini habar 47 eves en fiatalabb vagyok öt evvel de 32 nek nezek ki

Ez sertö ez a viselkedés , vagy normalis ?

Igy mint pasi magas es normalisan nez ki , átlagos , szikar inkabb de nagyon merev , hallgatag . Nem tudom kiismerni


2019. dec. 14. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ő pontosan megmondja, mit szeretne. Láthatólag neked ez nem megfelelő. A helyes hozzáállás az, hogy keresel egy olyan férfit, akivel (nagyjából) ugyanazt szeretnétek.
2019. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

" hogy kétségbeesett igénytelen nö vagyok , aki barmibe benne van ( ez nem igaz ) "


Ha nem igaz, akkor ne viselkedj úgy.

2019. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom a szemelyisege szamomra nagyon nem vonzó , de eddig a pasik akik vonzottak es jó elöerzetem volt veluk vegul mind nem megfelelelöek voltak a szamomra , bantottak , artottak .

Tehat nem bizom mar a dönteseimben es megérzéseimben

Kulsöre ok

2019. dec. 14. 11:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mik a kétségeid, nem egymást keresitek! Nem akar ismerkedni, randizni.

Egyszerűen csak le akar néha feküdni veled.

2019. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"más se másabb, de ez legalább közel lakik"

Igénytelen nő vagy, maradjunk ennyiben.


Nekünk meg van birkánk, nekem az is jó dugni. Közel is van, meg sem kell borotválkoznom, virágot se igényli.:D

2019. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
😅😅😅 5 ös ez jó , kösz megröhögtem
2019. dec. 14. 11:21
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Már először sem kellett volna hagyni magadat lyuknak használni...
2019. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eddig eleg kiábrándítóan hangzik. Minden bántás nélkül, pszichológus jót tenne, az önbizalmadat ki kellene kaparni a Föld alól, segítséggel talán menni fog. Meg lehet, hogy van ott más is. Magaddal kellene foglalkozni, ha helyrejössz, nagyobb az esély hogy jobban választasz, szelektálsz. Ez a kapcsolat kb. egy nagy nulla, írasod alapján nem erre vágysz. A Tindert én is úgy ismerem mint, alkalmi partner keresőt, szóval a pali nem vágott át, csak nem ugyanazt keresitek.
2019. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt hiszem le is írja a nők többségét:


"Úgy viselkedik mint egy tini habar 47 eves en fiatalabb vagyok öt evvel de 32 nek nezek ki"


Bár annyi eszed nincs, hogy egy ilyen egyszerű szituációt felismerj. Nagy dilemma. Nem baj, legalább állításod szerint 32-nek nézel ki, ez a fontos ;)

2019. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azert nagyon sok nö megy bele ilyen kalandba . Ha en is ezt teszem akkor az önbizalmam a béka alatt ? Hogy is van ez ? Megirtam hogy en is kivancsi voltam . Megirtam , hogy nem ragaszkodom komoly kapcsolathoz

A kérdésem az volt , hogy ti hogyan látjátok ezt a pasit es a viselkedeset , hova vezethet egy ilyen helyzet?

2019. dec. 14. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!