Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem ismerkedni itt valakivel. Egyszer csak ez fogad. Mit jelenthet pontosan?

Figyelt kérdés

Megismertem itt valakit. Tök jót beszélgettünk. Kezd szimpi lenni. Küldtünk egymásról fotót. Egyszer csak ez az hibaüzenet fogad:


Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Mi lehet a gond? Lehet átvert végig? Mi oka lehet hogy valakit törölnek? Vagy h törli magát?


Sajnos nem adtam meg sem én sem ő a teljes nevét. Így vége... :(



2019. dec. 14. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Törölték a regijét. Sokat trollkodott. Engem már vagy százszor töröltek. Újraregiztem.
2019. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha te is fontos voltál neki, akkor biztos újraregisztrált, és látja ezt a kérdést. ;)
2019. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Megijedt vagy nem gondolta komolyan így inkább törölte magát. Korrektebb lenne ilyenkor közölni, hogy nem akar ismerkedni minthogy gyáva módjára viselkedik.
2019. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűbb, hogy letiltott.
2019. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Sok minden lehet. Vagy töröltette magát vagy tiltották, ki tudja miért. Ha ő lépett le, nem fog jelentkezni. Ha törölték és fontos vagy neki, 5 perc alatt újra regizik és ott folytatjátok, ahol abbamaradt :)
2019. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha megadod a nevét, akkor megnézem, hogy tiltott e vagy törölte e magát.
2019. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehet az is h átvert? Viszont akkor miért tiltották volna le?

Nem tűnt annyira trollnak, h hülyeség miatt tiltották volna ki

2019. dec. 14. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Könyörgöm, csak beszélgettetek. Miben vert volna át?
2019. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt vonzó a képed neki, ezért simán letiltott. Én is jártam anno itt így, amíg adtam esélyt itt ismerkedni. A "bátor, őszinte úriember" nemes egyszerűséggel letiltott a képküldés után. Vannak ilyen gyökerek.
2019. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki, úgyhogy letiltott, vagy csak képet akart tőled és azért tiltott le. Nem nagyon szoktak itt törölgetni embereket a moderátorok, maximum komoly indokkal.
2019. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!