Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni? Nagyon hiányzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi akivel el vagyunk, csak szex, viszont nagyon megharagudott rám. Mert tegnap nem vártam rá.....hogy haza vigyen.

És most nem reagál semmire sem. Egyébként a pasi elég öntelt , önző.

56 éves.

De nagyon hiányzik , mit tudok tenni?

Annyit írtam már neki.

Egy helyen dolgozunk, így mindennap látom.


2019. dec. 14. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vártál rá? Írd meg az okát neki.
2019. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha ezért megharagudott rád, akkor elég gáz. Amúgy nem tudom, akarom én tudni, hogy te hány éves vagy? Tuti valami tini liba, kb 25 éves vagy.
2019. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért gáz? Ha meg volt előre beszélve akkor az a gáz, hogy a kérdező nem volt ott.
2019. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Sz ar kamu
2019. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!