Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves srácnak, ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srácnak, ahhoz hogy barátnője legyen, szükséges már lakás, vagy autó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

A párom 26, egyik sincs neki. Kocsija volt, de eladta. Hülye, aki Pesten erre költ.

Egy exemnek volt kocsija. A többinek semmi. Mégis szerettem őket és legtöbbször nem én mondtam ki a semmiből, hogy vége.


Ha azt hiszed, hogy ez így megy, nagyon rosszul választasz magadnak kiszemeltet. Bár elég visszataszító, hogy egyáltalán ez a kérdés megfogalmazódott benned. Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...

2019. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Igen, mert mindenki tudja, hogy magyarországon az összes párkapcsolatban élő 20 évesnek van saját háza meg autója :DDDD
2019. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, diplomával, jogsival, 170cm magassággal off?



23F

2019. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pont nem az szükséges. Nézzen ki valahogy megjelenésileg, legyen kedves, nyitott, visszafogottan udvarlós. Ennyi.
2019. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3: Pont, mint anyád, csak legalább szűkebb és nincs egy hülye fattyom.
2019. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen, meg 25 éves munkatapasztalatot is legyen.
2019. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze. És hozzá a három diploma és jól fizető munkahely is.

Kik írják ki ezeket az ostoba kérdéseket?

2019. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7:

Bocsi, erős volt. Csak azt akartam írni, hogy nem éne ámítani a kérdezőt, hiú reményekbe ringatni.

2019. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20 évesen még elég ha jól nézel ki annyira hogy menőmód tudjon vonulni veled a Gozsduban, de pár év (kb 6-8)múlva viszont a hajzselé helyett már tényleg arra lesz szükséged mint amit a kérdésben említesz
2019. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát ilyenkor jóképűnek kell lenni, 5-6 év múlva meg pénz kell? Akkor inkább várok addig, ha minden bejön lehet egy jó karrierem, és abból pénz, aranyásó meg akadhat.
2019. dec. 14. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!