Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék ismerkedni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni, de nem megy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem is jutunk semeddeig. A pasik csak nézegetnek engem, de nem történik semmi. Nyitott vagyok, beszélgetnék, kérdezem is őket, de mindig ott marad abba a beszélgetés, amikor neki kellene már folytatni, máskülönben ehyoldalú lenne az érdeklődés.

Mondják a szépeket, én is nekik, de én nem beszélgetni akarok, hanem élőben találkozni.

Nem vagyok csúnya, persze kinek mi, de mondják, hogy átlagon felüli vagyok arcra.

Alkatra sem vagyok ciki. Szerintem.

Hol lehet ismerkedni normálisabb férfiakkal?

Negyvenes korosztály vagyok.

Nekem csak komoly kapcsolataim voltak, viszont, akikkel ismerkedtem eddig, azok negyvenes agglegények, ők sajnos azt sem tudják hogy néz ki egy normális kapcsolat, még ha szimpatikusak is voltunk egymásnak, akkor sem lehet kezdeni velük semmit, hiába az igyekezetem.

Gyerekes elvált pasikkal hol lehet ismerkedni igazából? Hogy ne csak nézegessük egymást hanem beszélgessünk, randizzunk is?


2019. dec. 14. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáltál már te kezdeményezni találkozót? Nem törvényszerű, hogy csak a férfi hozhatja fel az első randit.


Személy szerint én sem szeretem a klasszikus, azonnali randizást, inkább szívesen beszélgetek egy-két hétig az első találkozás előtt.

2019. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!