Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány hónapig szoktatok szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónapig szoktatok szinglik lenni két párkapcsolat között?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt 1,5 ev is, máskor épp csak 1-2 hónap telt el. Sokmindentől függ, fájt-e a szakítás, éreztem-e még valamit, mennyire volt hosszú, tartós kapcsolatok után jobban élveztem az egyedüllétet. Na meg volt, hogy nem sikerült párt találni pedig vágytam rá, ez se megy varázsütésre..
2019. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem jön valaki új, aki megfelel. Nem kerestem soha szándékosan kapcsolatot, jól el vagyok egyedül. Ezért nem is volt sok kapcsolatom.
2019. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdődött a 96. hónap...
2019. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Másokat nem tudom, nekem a legrövidebb idő egy hét volt, a leghosszabb meg 11 év.
2019. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
volt, hogy 1 hónap volt, volt, hogy 2 év, és most a legutóbbi kapcsolatom után tartok már a 3. évnél
2019. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha most azt nézzük, hogy mindkét nem AKAR kapcsolatot szakítás után akkor nőknél általában pár hét (rosszabb esetben egy-két hónap) szokott lenni. Férfiaknál általában több hónap, de nem ritkák az évek sem.
2019. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34
2019. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én brutál sokáig még akkor is ha törekszem a kapcsolatra.Nem vagyok amolyan zárt közösségben ahol vetésforgó elven jönnek össze a párok “egy ide egy oda” alapon. És kiterjedt ismerősi köröm sincs hogy sorban mutogassák be a “szinte masnival is becsomagolt” nőket nekem akik már első látás előtt(!) belém szerettek mert a profi szárnysegédek előzőleg felhype-oltak .... szóval nehéz ügy ez sokaknak pl nekem
2019. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy szingli, amíg konkrétan ki nincs mondva az új párral, hogy együtt vagyunk az pár hónapig szokott húzódni. Közvetlenül szakítás után nehezen szavazok bizalmat egy új kapcsolatnak, elnyúlik az ismerkedős szakasz.

Ilyen ismerkedős, találkozgatós dolog 1-2 napra rá megkezdődik, ahogy szingli leszek. Ismeretségi körből megtalálnak, akik addig nem mertek lépni, mert kapcsolatban voltam, ill. ilyenkor többet járkálok el és ott is próbálnak többen megismerni.


Olykor rossz, hogy nincs pár hét vagy hónap, amikor csak én vagyok. Főleg ha egy nagyon rossz kapcsolatból szálltam ki, akkor rosszul tud lecsapódni bennem a férfiak közeledése, mert olyankor nyugalomra vágynék és ezt úgy élem meg, hogy súlyt raknak rám azzal, hogy "akarnak valamit".

2019. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Körülményfüggő, volt hogy 3 hónap, volt hogy nem is volt, mert pár hét átmenet volt a két kapcsolat között.
2019. dec. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!