Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti oda szoktatok menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti oda szoktatok menni fiúkhoz ha meg akarjátok ismerni? Vagy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Vagy ez nálatok alap elvárás, hogy a fiú menjen oda?
2019. dec. 14. 19:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Soha. Minek? Ha nem jön oda hozzám, nem kellek neki annyira. Akkor meg mit erőlködjek?
2019. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
#1-es Ezen a gondolatelven már rég kipusztultunk volna.
2019. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem soha. Az a minimum, hogy meg merjen szólítani.
2019. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy is,még mit nem!

Teperjen csak meg hajbóboljon és bizonyítson,hogy jobban játok vele mint a jelenlegi életem szerelmével meg azzal a néhány próbálkozóval aki most is környékez!

Azt hiszitek ti ingyen van a muff?!

Verjed akkor ki magadnak!

2019. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1, 3:

És mi van ha rendes a srác, csak mondjuk félénk típus?

Vagy előttetek már 50 lányhoz odament, csak semmi nem jött össze neki és ezért már kicsit fel is adta a dolgot?


Mi van akkor ha nektek vagyon bejön?

Akkor csak reménykedtek, hogy majdcsak odajön?

2019. dec. 14. 20:13
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen, várnak és válogatnak. Mit nem lehet ezen megérteni?
2019. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Felmerül bennem a kérdés ha a nők csak az adott felkínálkozó választékból valogatnak de lépést nem tesznek egy ismeretség kialakítására tulajdonképpen saját magukat minősítik egy alárendelt szerepbe?


Akar engem egy ilyen nő? Nem! Csak a kínálkozó lehetőségek közül az igényeinek és elvárásainak aktuálisan éppen a leginkább megfelelőnek választ. Ugyan miért ne használjam és/vagy dobjam el ahogy kedvem tartja mint egy kelléket ami én is vagyok neki?

2019. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Odamenni nem, de ha van lehetőségem hozzászólni, megteszem. Könnyen ismerkedek. Bár én max randira nem hívnék férfit 😂
2019. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

Felmerül bennem a kérdés ha a nők csak az adott felkínálkozó választékból valogatnak de lépést nem tesznek egy ismeretség kialakítására tulajdonképpen saját magukat minősítik egy alárendelt szerepbe?


Akar engem egy ilyen nő? Nem! Csak a kínálkozó lehetőségek közül az igényeinek és elvárásainak aktuálisan éppen a leginkább megfelelőnek választ. Ugyan miért ne használjam és/vagy dobjam el ahogy kedvem tartja mint egy kelléket ami én is vagyok neki?

2019. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Direktben sosem mentem oda ismeretlenekhez. De munka kapcsán megismert férfihoz közeledtem már úgy, hogy több időt töltöttem vele, elhívtam ide-oda, szorosan öleltem stb, de a csókot már ő kezdeményezte. Kapcsolat lett belőle, két éve tart. Remélem, hogy sosem lesz vége, de ha igen, akkor ilyen módon közelednék újra. 24N
2019. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!