Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuszi95 kérdése:

Hogyan találhatnék valakit? Van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de még nem volt barátom. Mostanában nagyon sokat gondolkodok ezen, és egyszerűen szeretnék én is eljárni néha. Eddig időm sem volt mert a diplomámra készültem most meg sokat dolgozok egy edzőteremben de mivel az is női így ott sem találkozok össze senkivel.

Amúgy is kezdő vagyok ezen a téren.

Ami a munkát illeti nagyon jól jött mert az egyetem alatt meghíztam (165 cm, 96 kg), most viszont van lehetőségem kicsit váltani. Csak sajnos az ismerkedés, párkeresés nekem nem igazán megy.


Köszönöm ha elolvastad!

24/L


2019. dec. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd jönnek a privátok :)
2019. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Fogynod kell. Ahogy majd csökken a kilók száma, úgy nő a pasik száma.
2019. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat keress aki elfogad olyannak amilyen vagy. Ne változz másokért. És ne erőltesd, majd alakul. De persze azért tegyél érte és ha valaki megismerne, engedd. Ne add oda magad azonnal, aki nem várja meg, hogy megismerjétek egymást rendesen, az nem kapcsolatot akar.
2019. dec. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1

A lányka 96kg. Nem lesz sok privát.

Le kell fogyni, ennyi a titok.

2019. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

"Olyat keress aki elfogad olyannak amilyen vagy. Ne változz másokért."

Rossz taktika, kedves utolsó. Senki sem úgy születik, hogy megfelelne a másik nem elvárásainak. Persze ez csak akkor ütközik ki, amikor elillan a jótékony rózsaszín köd, és képtelenek vagyunk megtartani, akit megszereztünk. Mert megtartani sokkal nehezebb. Olyan tükröt tat elénk a párunk, ami jószerivel köszönő viszonyban sincs azzal, amit eddig a fene nagy kamaszos "tisztánlátásunkkal" hittünk magunkról. Csak a kudarcaink árán tudunk igazán jó emberré, szerethető partnerré válni.

"...aki nem várja meg, hogy megismerjétek egymást rendesen, az nem kapcsolatot akar."

Ezzel megint csak nem tudok egyetérteni. Ugyanis senki sem úgy indul egy ismerkedésnek, hogy kapcsolatot akar. Frászt. Ismerkedni akar, dugni akar. Csak menet közben, ahogy megismerjük a másikat, akkor alakul ki a vágy, hogy egy életet éljünk le vele.

2019. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven fiatal vagy még, egyáltalán nem kell pánikba esned. Legyél nyitott, vidám és keresd mások társaságát. Sportolj rendszeresen, próbálj fitt lenni - viszont ne görcsösen azért, hogy lefogyj, hanem az legyen a fő szempont, hogy egészségesebb legyél, jobban érezd magad (különben vissza fog jönni). A mai fizikálisan inaktív világban mozgás nélkül egyszerűen nem megy, viszont olyan mozgást csinálj, amit szeretsz. A társasági alkalmakat ne szalaszd el, és próbálj törekedni a bizalmas beszélgetésekre is azokkal, akik tetszenek. Remélem mihamarabb összejön! 36F
2019. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a súllyal nem sok, le kell fogynod.
2019. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!