Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért az egyedüllét jutott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért az egyedüllét jutott?

Figyelt kérdés

Sajnos visszahúzódó vagyok, és csendes, így szinte lehetetlen ismerkedni. Nem tudok ezen változtatni hiába szeretnék. Már teljesen azt érzem hogy nekem sosem lesz párom.

Szerintem én ebbe belefogok bolondulni:( Nem megy ez nekem, nem tudom hogyan kéne lányokkal párkapcsolatot kialakítani. Beszélgettem már néhány lánnyal ismerkedés céljából, de egy idő után nem tudom mit mondjak, meg nem tudom hogy lehet párkapcsolatot kialakítani. Meg engem nem tud egy lány sem megszeretni, mert ha igen akkor "segíthetne" abban hogy párkapcsolatunk legyen.

Nem akarok 25-30-40 évesen is egyedül lenni. Most 23 éves vagyok, de még egy kapcsolatom sem volt, ilyen béna vagyok.


2019. dec. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedtem ettől még régen. Ne félj, egy idő után eljön a sztoikus nyugalom amikor már elképzelni sem tudod, hogy milyen is lenne, vagy hogy máshogy legyen, mint ahogy most van. Érdekes érzés ez.
2019. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Nekem 21 évesen jött el.
2019. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz el sportolni? Vagy miért nem tanulsz meg valamit amivel pénzt kereshetsz?
2019. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Sajnos visszahúzódó vagyok, és csendes ..." De leginkább sopánkodo!!!!! tettek helyett.
2019. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: Az miben segít? 10 éve sportolok (hobbi szinten), elég jó diplomám van, szűz vagyok 30 felet...
2019. dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*felett
2019. dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban és legyen átlagnál több pénzed!
2019. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél macsó, a nők álma. Magas, jóképű, kisportolt, vagány, gazdag, gizda. Akkor lesz csaj is. Jaa, ez nem így működik. Akkor nemtudom. 15 éve nem tudtam senkit felszedni.
2019. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!