Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes tàrskeresön ha talàlkozà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes tàrskeresön ha talàlkozàsrol van szo es hirtelen kiregisztral az illetö azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Irt egy srac hogy tetszem neki, vàltottunk pàr szot, poenbol azt irta szivesen jàrna velem en meg poenbol visszairtam hogy ok megbeszelve es röhögö smilek, aztan jeleztem hogy mindenesetre össze tudunk futni ha gondolja, mert en ritkan vagyok az oldalon mert tul személytelen.

Erre irta oke.

Aztan kiregisztralt


Miert nem irta inkabb bocsi ez nekem sok?

Vagy miert nem tiltott inkabb?

De ezert profilt törölni, azt nem ertem.


2019. dec. 15. 08:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy àtlagos(kicsiz csuny) szemüveges srac volt, ha ez szàmit
2019. dec. 15. 08:52
 2/8 A kérdező kommentje:
*kicsit csunya
2019. dec. 15. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudja magáról hogy "kicsit csúnya" és valószínűleg a sok röhögő smile és találkozzunk akkod után azt gondolja csak szórakozol vele. Tulajdonképpen teljesen jogosan hiszen te is csúnyának tartod akkor gondolom nem is akarsz tőle igazán semmit. Ha senki nem vesz komolyan az okozhat akkora csalódást hogy inkább törlöd magad.
2019. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

'azt gondolja csak szórakozol vele'


Es a lány mit gondoljon, amikor látatlanban, pár szóváltás járni akarnak vele?

2019. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy lehet azt komolyan venni akinek a 2. mondata hogy szivesen jarna velem?


Eleve ugy voltam vele hogy poenkodunk csak.(nem ez az elsö eset màs màr a kezem is megkèrte online es azt jàtszottuk azzal szorakoztunk milyen az online hàzassàg. Tovàbbfüztük es agyon poénkodtuk magaunkat.irtam neki hogy a sör es vacsi a hütöben mikor hazaèrt, meg ö is ilyesmiket, pl szivem kell vmi a boltbol? Stb)

2019. dec. 15. 10:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyt: mindezt ugy hogy nem is talàlkoztunk
2019. dec. 15. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért törölte magát, vidám és szórakoztató embernek tűnsz ezek alapján.
2019. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem találtad meg a face-n akkor nagy eséllyel kamus. Tapasztalat.) Tehát nem ő van a fotón, vagy ilyesmi. Ezért röhögött. Még az is lehet hogy lánnyal írogattál.
2019. dec. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!