Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mennyire tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mennyire tudnátok férfiszámba venni egy olyan férfit, aki nem tud megélni a saját fizetéséből?

Figyelt kérdés

230 ezret keresek Pesten, de nem tudok megélni 280 alatt. A többit a rokonok pengetik ki. Pedig van diplomám, dolgozok rendesen sőt sokat, de ennyi pénzből Budapesten manapság egész egyszerűen nem lehet megélni. Ennyi már csak maga az albérlet, illetve egy ingatlannak alig nevezhető, omladozó patkánylyuk bérleti díja és rezsije, egy egyedülálló ember részére. Emellett még bérletet is kell venni, enni is kell, ásványvíz is kell, egyéb nélkülözhetetlen dolgok is kellenek, és néha haza is kell utazni. Ezek már elvisznek többet mint a fizetésem, pedig csak lakok valahol, eszek és szarok jóformán. Semmi extra. Se autóm, se kutyám, se macskám nincs. Egyszerűen már ilyen drága az élet, de a bérek nem magasak.

Egy ilyen férfira hogy tudnátok férfiként felnézni? Vagy egyáltalán férfiszámba venni?


2019. dec. 15. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

nem veszik emberszámba


de gondolom ezt tapasztalod is a bőrödön

2019. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Javasolhatok -bár idáig érzem a kamut a kérdésben- szóval ki kell menni az agglomerációba, Cegléden például már 30-35 ezerért lehet szobát bérelni normális helyen közel a vasúthoz, és onnan félóránként mennek a vonatok Pestre...
2019. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért, hogy veszekedjek, most megnéztem a jelenleg elérhető albérleteket, és ha nem is a legjobb helyeken a legszebb lakások, de vannak 100-120 /hó körül is már egyszobás albérletek, szóval marad utána 110 ezred a rezsire meg az életbenmaradásra, szerintem az nem olyan vészes. Ha meg esetleg még ezt is sokallod, szobát is lehet bérelni, rengeteg ismerősöm lakik többekkel egy albérletben, ez se ciki. Akkor meg még több maradna.

Amúgy az ásványvíz nem létfontosságú dolog, Budapesten kiváló minőségű a csapvíz, és még csak nem is drága.


Igazából nem lenne az gond, hogy keveset keres, hanem hogy kifogásokat gyárt és esetleg nem tudja jól beosztani, amije van. Szerintem ennyiből már meg lehetne tudni élni, ha egy kicsit odafigyelsz és okosan osztod be a pénzed. Nem jól, de meg lehet oldani.

2019. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit túlzásnak érzem. Az albérletárak magasak, de nem ennyire. Mi egy felújított garzonlakásban lakunk, a belvárosban és 120+ rezsi. És a hasonló lakások is ekörül mozognak 110-140 között. Szerintem simán meg lehetne élni 230-ból, ha nem is nagylábon, de tisztességesen. Sokat lehet spórolni ha magadnak főzöl és hasonlók. Keress egy olcsóbb albérletet, vagy bérelj csak egy szobát, azt már lehet 80-ért is.


Engem zavarna, hogy a rokonaid tartanak el minden hónapban, mikor már saját kereseted van. Nem azért mert férfi vagy, hanem mert felnőtt ember.

2019. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Férfinak férfi, én inkább hülyének nézem, amiért egyedül bérel egy egész lakást úgy, hogy nincs rá pénze ahelyett, hogy csak egy szobát bérelne töredék pénzért. A legtöbb (fiatal) nőt nem az zavarja, ha valaki nem tök egyedül lakik egy lakásban (pláne nem úgy, ha emiatt kell kölcsön kérnie), hanem az, ha hónapok, esetleg évek óta tartó kapcsolatban sem hajlandó elköltözni a haveroktól vagy anyutól a barátnőjével közös albérletbe.
2019. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem tartom férfinak azt aki felnőtt ember létére nem tudja eltartani magát.
2019. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
költözz Haza
2019. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Miért élsz Pesten? Nem keresel többet vidékhez képest, hogy megérje.


Annak éri meg Pestre költözni, aki legalább 150 ezerrel többet tud keresni Pesten, mint vidéken tudna

2019. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Életképtelen lúzer lehetsz bocsi


19/L

2019. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Férfiszámba venném, csak nem jönnék össze vele, ha ennyire nem tud bánni a pénzzel, mert az én pénzemet szórná el, és engem sodorna pénzügyi bajba. Ennyi pénzből meg lehet élni bőven, max félretenni nem nagyon tudsz, de ha ez kevés neked, akkor gazdálkodni nem tudsz vele, ezzel van a gond.
2019. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!