Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavarna ha a lány nem menne szilveszterkor buliba?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam 14 évesen barátnőimmel házibuliban szilveszterkor, azóta soha. Kiskoromban mindig átmentünk mamáékhoz és ott szilvesztereztünk (anyu ment a barátnőivel bulizni), és ez azóta is megmaradt. Nem szeretem a bulikat, csak a piálásról szól, inkább átmegyek a nagyszüleimhez, mama mindig csinál ilyenkor pogácsát, nézzük a szilveszteri műsorokat (bár régebben jobbak voltak), megvárjuk az éjfélt, koccintunk egy pohár pezsgővel és ennyi. Szeretek velük lenni, mert kitudja még meddig lehetek, ők se fiatalok már (80 fölött van mindegyik). Persze ha lenne párom, akkor vele tölteném, de nem szívesen mennék bulizni, inkább otthon barátokkal, családdal. Ez mennyire furcsa? Kizáró ok lenne egy lánynál ismerkedésnél?


L/23


2019. dec. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Agyilag még nagyon éretlen vagy. Ezt nőként mondom.

Szerinted veszítenél az értékedből, csak mert te nem szeretsz bulizni?

Én se járok, és? Kinek mi köze hozzá? A szabadidődet azzal és azokkal töltöd, akivel vagy amivel szeretnéd.

A szilveszter meg nemcsak a buliról szól.

2019. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem a szilveszterhez rengeteg rossz emlék kötődik. A tavalyihoz talán a legrosszabb. Meg én olyan típus vagyok, hogy nem szeretek "muszájból" enni, bulizni meg semmit sem csinálni.
2019. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom neked úgysem kéne olyan fiú, akit ez zavar. (Tényleg ne kelljen.) Biztos van rengeteg fiú, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. Majd találsz egy ilyet, aztán együtt szilvesztereztek a családdal.
2019. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra álomnő lenne az ilyen. A Többség akivel összefutok nem tud ülni a seggén otthon. Buli, állandó menés meló után, hétvégén szintén.. aztán csodálkoznak, hogy fáradtak állandóan.. a lényeg, hogy ne kelljen otthon ülniük.
2019. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a pogácsát.
2019. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!