Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten kívül hol ismerkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten kívül hol ismerkedik az, aki nem bulizós-társaság közepe típus? Hogyan lett párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Először azt akartam írni, hogy otthonülős típus, de valójában ez nem teljesen igaz rám... Én tök szívesen találkozom a barátaimmal és szervezek velük valamilyen közös programot pl. mozi, színház, kirándulás, evés-ivás, billiárd vagy csak egy szimpla séta, piknik stb., ezekre van is igényem. Viszont ritkán tudjuk megoldani, egyedül pedig annyira nagyon ezek a programok nem élvezetesek vagy legalábbis más hangulatban telnek mint társaságban. Plusz, ezek nem olyan programok vagy tevékenységek, ahol az ember kapcsolatba kerülne másokkal. Legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy a kutya nem néz rá a másikra és véletlenül sem szól hozzá, mert mindenki csak saját magával vagy a saját társaságával van elfoglalva, ami természetes. Szóval a hétköznapokban bejárok az egyetemre, elmegyek enni-inni, könyvtárba stb., néha találkozom valahol a barátaimmal és visszamegyek a koliba, ennyi. Így konkrétan beszélgetni sem szoktam másokkal, nem nagyon kerülök olyan szituációkba, ahol bármi kialakulna és emiatt elképzelni nem tudom, hogy így mégis mit lehet csinálni.
2019. dec. 15. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjenek el érdekelni az emberek, viselkedésük, vajon ki lehet az, nézz rájuk nyugodtan, akkor észreveszik hogy nyitott vagy. Bulikban amúgy nem kell mindenkinek a társaság közepének lenni, mivel nem is lehet, csak az a gond hogy ritka a nem ivós buli. Táncos buli lenne jó neked. A zene is felszabadító hatású.
2019. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Viszonylag jóképű vagyok, ezért felmegyek tinderre és vannak sikereim. Akár barátnő, akár alkalmi.


Ja és attól, hogy nem vagyok bulizós társaság közepe, még balhere sem. Szóval ha kettesben vagyok egy csajjal randin, ott kb tudom hogy legyek tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, vagyis amilyen tetszik a nőknek

2019. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem elvi bajom van a bulikkal vagy szórakozóhelyekkel, engem egyáltalán nem zavar, ha valaki úgy érzi jól magát, ha ott táncol, iszik, kiereszti a gőzt stb., mert valakinek erre van szüksége és ez tök jó, ha neki ez kell. Az alkoholt szeretem (ettől még nem vagyok alkoholista, soha nem is voltam részeg) és barátokkal mi is szoktunk együtt iszogatni, ha úgy adódik. Viszont pl. a zenét egyáltalán nem kedvelem, legalábbis nem ilyen formában. Van, ami tetszik vagy érdekesnek találom a szövegét stb., de én nem is igazán szoktam hobbiként zenét hallgatni, életemben nem voltam még semmilyen koncerten sem és nem is tervezem, engem ez nem érdekel ennyire és nem tudom élvezni. Ugyanígy táncolni sem szeretek. Engem ezek a dolgok valahogyan nem fognak meg. Voltam már pár buliban meg amúgy néha elmegyek, ha adódik valami alkalom, de csak akkor, ha pl. barátokkal megyünk együtt és beszélgetünk, iszogatunk stb., de ezért úgymond felesleges buliba menni és kifizetni rá több ezer forintot, miközben maga a buli és a zene, a tánc nem érdekel. Én ezt nem tudom élvezni.
2019. dec. 15. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze sok rossz zene van, meg az is igaz hogy nem mindenki táncos típus. Akkor a zenés helyek neked nem adnak pluszt. Van ilyen. Akkor olyat keress ami neked pluszt ad.
2019. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehol..
2019. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!