Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az eredeti vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az eredeti vörös és kissé szeplős nők, lehetetlen itthon találni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írországban. Ha elégedetlen vagy az itteni nőkkel, érdemes lenne kimenned.
2019. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én láttam egy vörhenyest
2019. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg Skóciában is. Tudsz angolul, kérdező?
2019. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyet ismerek ott érdekes módon a csaj és a srác is vörösek - érdekes, hogy az anyjuk fekete hajú a fater meg ilyen barnás.


De nem tudom bejönne-e neked egyáltalán, most tényleg csak ez érdekel, "há' vörös legyen"? Ez valami beteg fétis vagy politikai irányultság? ("Fel vörösök, proletárok")

2019. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, és ha mondjuk találsz is ilyet, kiderül, hogy egy hárpia akkor mit csinálsz? Vagy az mindegy?
2019. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos ritkák.Néha felemelö érzés látni az utcán ilyen típusú nőt.Sokkal szebbek mint az ilyen instaribi típusú lények.
2019. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak szexbabát, ha csak ez a fontos.
2019. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írország, Skócia, Udmurtföld(egy orosz régió) a leggyakoribb lelőhelyük, de itthon sem lehetetlen bele botlani hasonló típusba.


Szerintem ne erre a kikötésre építsd a társkeresési stratégiát, mert igen kevés esélye van, hogy belátható időn belül összejön valami. Ha találsz is egy ilyen kinézetű nőt még mindig 1000+1 buktatója lehet a dolognak.

Szóval vagy lejjebb adsz ezen igényedből, vagy kiköltözöl a felsorolt három hely valamelyikébe. Döntsd el melyik a célszerűbb és megvalósíthatóbb lépés :)

2019. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Schwarzkopf-nak van vagy 20 féle vörös árnyalata és nagyon tartós a legjobb a festékek közül. A barátnődet megkéred fesse ezzel.
2019. dec. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!