Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos ember, miért nincs mindenkinek párja?

Figyelt kérdés

Nem tudom nekem miért nincs talán azért mert nem nézek ki jól. Vagy azért mert nincs időm mással foglalkozni.



De amikor bado, Tinderen próbálkozom és nuku az aki nekem tetszik akkor az rossz érzés .


2019. dec. 15. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert a társkeresési piac olyan, mint a gazdaság. Ha mindenki úgy élne, ahogy ideálisnak tartja, akkor százszor ennyi erőforrásra és sokkal fejlettebb technológiára lenne szükségünk.
2019. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2019. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs csajod akkor legalább legyen sok pénzed, de úgy, hogy résen leszel és nem botlasz bele aranyásóba. Legyen minden a neveden. Az nagyon fontos.
2019. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennek elég sok oka lehet, de senki nem fog tudni pontos választ adni neked. Én azért vagyok például egyedül, mert alkalmatlan vagyok arra, hogy velem legyen valaki.
2019. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Legfaszább, hogy 25 vagyok és az utolsó lány tavaly előtti nyáron adta a kosarat.
2019. dec. 15. 20:06
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert az embernek nem jár csak úgy, hogy párja legyen. Tenni kell érte előtte is és közben is, hogy fennamradjon az a minőség, amibe belement. És a legfontosabb: azért mert a mindkét fél szabad akarata ugyanannyira fontos. Ez nem kutyatartás, ahol a kutyát nem kérdezik meg arról, hogy akar-e valakit gazdijának, hanem "csak" etetik és szeretik és neki ez automatikusan jó. És nem is kocsivásárlás, hogy ha tudsz valamit, akkor garantált, hogy lesz (megfelelő összegnyi ráfordítás+jogsi megszerzése ugye). Itt a másik ember elvárásai, érzései és boldogsága épp ugyanúgy számít, mint az, hogy te mit akarsz és ha ő nem akarja, akkor mindenki leszarja, hogy te mit szeretnél. :)
2019. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Jóképűnek kell lenni,ennyi a titok.Ha ez megvan,szabad kezet kapsz a nők fölött.
2019. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne mindenkinek párja?

Ez nem úgy működik, hogy szeretnél párkapcsolatot, és bumm, lesz is. Nem, mint mindenért, ezért is tenni kell.

Fel kell mérned a sikertelenséged okát (amire nem ajánlom a gyakorisoktól való segítségkérést), és tenni ellene, vagy kompenzálni.

2019. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek nagy része nem alkalmas párkapcsolatra mert hiányoznak belőlük a szükséges tulajdonságok. Nincs ezen mit szépíteni. Akinek alapvető hiányosságai vannak személyiségben, és nem is akar változtatni, fejlődni annak baromira nem "jár" kapcsolat.
2019. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Mert buták és maximalisták.


Túl magas - túl alacsony.

Túl sovány - túl kövér.

Túl öreg - túl fiatal.

...


A végén meg... [link]

2019. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!