Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon hogy nekem sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Valamiért engem senki nem tud megszeretni. Én hiába szeretek meg valamit, nem viszonozza.

22 vagyok és még csak 1 lány kezét fogtam meg pár percre, de ő nem viszonozta a szeretetemet:(


2019. dec. 15. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Az az érzésem, hogy rossz sorrendben építed fel a kapcsolataid. A helyes sorrend a következő:

1. Megismerni és találkozgatni a másikkal.

2. Megkedvelni, szexelni és kialakítani a kapcsolatot vele.

3. Ezeket követően szerelembe esni.


A te sorrended szerintem:

1. Szerelembe esni.

2. Reménykedni, hogy majd talán az illető lány is viszont szeretni fog.

3. Reménykedni benne, hogy majd jártok.

2019. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ennyi életunt ember? Bár tény, 31 évesen nekem sincs, de nekem több okom van az aggodalomra. Nem csak a nőkről szól a világ. Ha nem tudsz a nőkön kívül más értelmet látni az életben, értelme sincs élned.

Nem feltétlen veled van a világ, csak a mai világban, már nem azt jelent egy kapcsolat, mint amit a szüleink, nagyszüleink idejében.

2019. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, de 22 evesen en ugy eltem meg a dolgokat hogy az ereztem elottem a vilag, ha epp parom nem volt sem csuggedtem sosem.

Tehat fingom sincs hogy kell 22 eves kora venekbe lelket onteni mert ha 34 ven lokotokent is egyedul maradnek se szarnek be. :D szoval nemtudom. Talan gondolkozz maskepp. Pl ugy mint en.

2019. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
#1 az a “helyes sorrend” csak a TE általad helyesnek tartott sorrend, ne próbáld ezt beállítani etalonnak.
2019. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen veled van a baj*
2019. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán, örülj neki.:)
2019. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!