Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok "cuki", szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "cuki", szexi hogyan lehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom hogy milyen aranyos vagyok. Külsőm: barna derékig érő haj,zöld szemszín,158cm és 47kg. Általában szoknya,feszes farmer,ingek van rajtam,szóval elegánsabban öltözködöm.Sminkelni tényleg csak nagyon természetesen szoktam,sajnos eléggé baba arcom van.

Személyiségileg visszafogott lány vagyok,bár perverz vagyok és néha szóvá teszem. Az ágyban szeretek irányítani,és bevállalós vagyok. Viszont állandóan kapok megjegyzést hogy "jaj de aranyos vagyok" vagy milyen aranyosan beszélek (nem magas a hangszínem).

Hogyan lehetnék szexis? A viselkedésemben min változtassak? Milyen legyen? Esetleg a külsőmhöz is fogadok tippeket:)

21L


2019. dec. 15. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért akarsz "szexis" lenni? Nekem a cuki lányok jönnek be. Lehet velem van a baj, de szerintem a szexi és a k*rvás nem áll messze egymástól. Szexi csajt a nevéből adódóan leginkább csak szexre keres egy pasi.
2019. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha szexis lennél akkor az lenne a kerdesed hogy miert akar mindenki meg.dgni es hogy lehetnel inkabb aranyos. Örülj annak amilyen vagy.
2019. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

De a cukit nem kell ám komolyan venned. Ez csak egy bók. Te is mondtad már pasinak hogy aranyos, meg kedves. Ugyanez a szitu.

DmLehet a viselkedésed tesz cukivá. Legyél kacér szókimondó kicsit mocskosabb szájú de ne bunkó.

Ezzel tudsz kicsit ellensúlyozni.

2019. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

küldhetsz képet, úgy esetleg tudnék adni tippet.

De szerintem se baj az ha valaki cuki

2019. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
a cuki az szexi. ki ne akarna megdugaszolni egy plüssnyuszit.
2019. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mondják, hogy a derékig érő és annál is hosszabb haj a fiatal felnőtteket kislányosítja, és a maximum lapockáig érő haj az sokkal érettebbnek láttat (idősebb korban viszont öregít az extra hosszú haj, és fiatalít a rövidebb). Bár, ha annyira babaarcod van, akkor hiába vágatsz le 20 centint, de azért megfontolhatod ezt.
2019. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy a fiúk nem dobáloznak csak úgy a szexi jelzōvel, mert sok lánynak ez sèrtō lehet, illetve tolakodásnak veszik, úgy hangzik, mintha nyomulna a pasi. Visszafogott pasik nem fognak ilyen módon nyomulni, bár ez függ a környezetedtōl is.

Amúgy ez is egy fölösleges problémázás a részedrōl, gondolom van/volt szexpartnered, aki vonzódott hozzád, ez alapján nem kell aggodnod amiatt, hogy ne lennél szexis.. aggodjon az, aki nem tud testi kapcsolatot létesíteni senkivel.

2019. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hasonló paraméterek, engem is mindig cukinak néznek, pedig én még erősen is sminkelek a sötét hajam mellé. :D De az alacsonyság és a babaarc "cukivá" tesz, hiába próbálkozol. Majd harmincévesen szexik leszünk. :D

23/L

2019. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

9:08


Babaarccal 30 évesen sem leszel szexi. Max aranyos. Tapasztalat.

2019. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetnék szexis? A viselkedésemben min változtassak?"

Nézzük mondjuk ezt:

"Személyiségileg visszafogott lány vagyok"

Nincsenek olyan összetevők ebben a visszafogottságban, amik nem is annyira alaptermészetből fakadnak, hanem inkább különféle (legyőzhető) gátlások eredményei?


#1

"Miért akarsz "szexis" lenni? Nekem a cuki lányok jönnek be. Lehet velem van a baj, de szerintem a szexi és a k*rvás nem áll messze egymástól. Szexi csajt a nevéből adódóan leginkább csak szexre keres egy pasi."

Miért is, hm... mondjuk mert ha a párodat nem igazán találod szexinek, másokat pedig nagyon, akkor nem lesz hosszú életű a dolog?

2019. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!