Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másfél éve randevúzok néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve randevúzok néha egy pasival. Normális, hogy a ház körül őgyeleg órákon át?

Figyelt kérdés

Általában találkozunk párszor, aztán kiakaszt, és nem találkozunk egy hónapig. Nem vagyunk hivatalosan pár.


Szerintem förtelmes.


De nagyon magányos vagyok, nincs más, aki segítsen pl. dolgokat cipelni.


2019. dec. 15. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Soha nem próbálkozott szexszel fogdosáson kívül.


Egyetlenegyszer megpróbálta lenyomni a fejemet a kocsiban. Természetesen nem működtem együtt.

2019. dec. 15. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Egy szót nem váltanék ilyen alakkal. Ez ijesztő.
2019. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem... Inkább ismerkedj, keress egy rendes pasit, akivel neadjisten jól is érzed magad. Miért "nincs más"?
2019. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán fogyatékos vagy te is meg ő is. A magányt nagyon kis ügyetlenül próbálod összemosni a lehúzós csicskáztatással, ha velem akarnál cipletetni dolgokat nekem sem kell kellenél többre, mint hogy kocsiban lenyomom a fejed.
2019. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!