Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerintem Palvin Barbi ronda, és nekem kifejezetten a külseje miatt nem kellene, akkor ez azt jelenti, hogy nekem túlzott elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki, - főleg itt - azt állítja hogy az a lány szép. Sőt szépségmintának állítják be. Holott nekem eskü, hogy nem kéne. Szimplán azért mert csúnyácska. Nem szép az arca, nagyon blőd az egész feje, lefele lógnak a szájai, meg olyan mű az egész. Egyszerűen nem kellene mint nő, azért mert külsőleg csúnya, és nem jön be.

Akkor ezek szerint nekem vannak nagy elvárásaim egy nőtől külsőre, vagy szerintetek sem szép az a csaj?


2019. dec. 15. 23:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Más az ízlésed, mint az átlagnak, ennyi.


Szerintem szép lány, főleg, ha nem sminkelik szanaszét, kedves arca van és bájos mosolya. De hallgattam vele interjút, irgalmatlan butának tűnt, nekem az miatt nem kéne.

2019. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
25%

Nem, csak azt jelenti hogy valamiert baxsza a csorod a csajsze mert hires meg minden es mar csak azert is RONDA!

Es tudod miert gondolom igy? Mert aki leszarja palvin barbit csak annyit mond “igen, aranyks kislany” de aki lerondazza, ott valami nem stimmel. ;) es pedig dacbol.

Ez olyan mint mikor en azert utaltam a star warst gyerekkent mert mindenki oda.l volt erte. Gondoltam en csak azert sem es a vegen mar frankon tenyleg utaltam... amig meg nem neztem. :D

Egyszo mint szaz lehet dacbol rondazmi egy modellt, csak szerintem gyerekes es nevetseges de leginkabb nagy ivben lexarom neked ronda vagy szep-e, csak jeleztem, hogy atlatszo a sztorid ;)

2019. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom te se ismered az "ízlés" szó fogalmát. Valaki szerint Palvin Barbi egy kis csúfság és teszem azt Geronazzo Mária meg egy világi szépség. Valakinek pont fordítva, valakinek meg egyik se jön be. Vagy épp mindkettő bejön... ez nem az elvárásokról szól, hanem az ízlésekről.
2019. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Épp ez az. Hogy nem, az van, hogy "csak azért is ronda", hanem tényleg nem üti meg a szintem. Az a nő csúnya sajnos, nem szép az arca, bamba, ronda és iszonyú sok szépséghibája van, pl. a szája, mint már említettem.

Tehát nem dacból nem kéne, hanem tényleg azért nem kéne, mert nem szép eléggé. Nem felelne meg az én szépségelvárásaimnak. Akárhogy is nézem.

Akkor nekem vannak túlzott elvárásaim?

2019. dec. 16. 00:03
 5/40 anonim ***** válasza:
43%
#2 Ha ennyire leszharod, akkor miért ment fel a vérnyomásod 640-re?
2019. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
65%
Semmi mű nincs rajta. Szerintem szép, és sokak szerint, de senki nem tetszik mindenkinek.
2019. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
22%

Barbi arca számomra tök átlagos. 10/6. Egyszer lefeküdnék azért vele, de ennyi.

A szem számomra nagyon meghatározza, hogy ki tetszik, ki nem, és neki pont olyan a szeme, ami a legkevésbé jön be.

2019. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%
2019. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

A csúnya az erős túlzás. De én sem értem a nagy Palvin Barbi őrületet. Sajnos kicsit fordítva működnek a dolgok és nem az van, hogy aki a többség szerint gyönyörű az lesz az ideál, hanem sajnos aki az arcukba van tolva, hogy na ő szép azt fogják szépnek tartani a tömegek.

Egyébként semmi bajom nincsen vele, viszont rettentően átlagos. Szerintem se külsőre se kisugárzásban nincs benne semmi kiemelkedő, semmi ami megfogja az embert. Az ugyan ilyen kaliberű szürke lányok mellett szerintem nap mint nap elmennek az emberek úgy, hogy fel se tűnik nekik. Valaki írta itt egy válaszban régebben, hogy azért lett sikeres mert kellőképpen idomítható és formázható, amivel maximálisan egyet tudok érteni. Az szerintem tény és való, hogy kismillió szebb és különlegesebb lány szaladgál az országban. Viszont az, hogy csúnya lenne vagy nem vonzó szerintem nem igaz, szép lány ő. De a szupermodell nekem nem itt kezdődik.

2019. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
#9 Egyébként akármilyen hiperszupermodellt megnézel, ugyanolyan szintű csajt látni az utcán sétálva is. Vagy még szebbet...
2019. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!