Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya lehet egy olyan lány, aki tinderen egy férfival sem tudott még beszélgetni egy hónap után sem?

Figyelt kérdés
Voltak akik jobbra húzták, de egy sem írt vissza még neki...
2019. dec. 16. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen lány nem létezik.
2019. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Személyiséggel rendelkezőek az ilyenek általában.

Én is kb minden 300-400adik embert húztam jobbra. Szám szerint 4et, és ebből egyikkel sem akartam többet egy kis internetes beszélgetésnél.

Ugyanez visszafele. Nem tudom engem mennyien húztak jobbra, de ez a négy ember nem. >,<

Amit írsz, az meg azért van, mert amit leírsz nekik, abban látszik a szenélyiséged, s ha bár ők primitívek, azt tudat alatt érzik, hogy az ő céljaikkal te nem rezonálsz.


Ezt mind látnád, ha egy kicsit nagyobb önismereted lenne. Ha nem az agymosásból kiindulva gondolkodnál, amit belédnevelt a környezeted, hanem a saját gondolataidból épített tudásból.

2019. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ritka ronda lehet. Gyakorlatilag minden nőnek nagyon sok pasi ír. Egy ilyen hölgy, akinek senki nem ír, az úgy nézhet ki kb. Mint a Loch nessi szörny, csak még annál is nagyobb.
2019. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert ha top csavokat huzugal jobbra, es o atlagos elkepzelheto. De akkor az elvarosok a vaj nem az hogy csunya. Neked volt par jo ronda parom is, elso kep jol sikerult aztan a tobbinel megijedtem. Budos eletbe nem irtam nekik.
2019. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden férfit válogatás nélkül jobbra húz és úgy sem jön össze semmi
2019. dec. 16. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:

valami elcseszett nagy hülyeséget írhat a pasiknak, azt gondolom


ha jobbra húzták, akkor túl csúnya nem lehet

2019. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor valami mas a baj
2019. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd most kapsz privát üzeneteket és beszélgethetsz. :)
2019. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!