Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Céges buli, munkahelyi ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges buli, munkahelyi ismerkedés: tényleg ennyi mindenből kimaradok, ha távmunkában dolgozom?

Figyelt kérdés

Programozó vagyok, távmunkában. Az elején örültem neki, meg igazából most is örülök, mert pl. utazgathatok a világban úgy, hogy közben dolgozom. Viszont egyedülálló vagyok egy jó ideje. Sokat vagyok az oldalon, és rendszeresen lehet látni olyan kérdéseket, hogy céges bulin összejöttek, esetleg munkahelyi flört, stb.

Szerintetek érdemesebb lenne egy másik munkahelyet választani, hogy én is részesülhesse ezekből? :D


2019. dec. 16. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb a home office ilyen szempontból. Gondolj bele: be vagy zárva egy helyen 20-30 akárhány embrrrel reggel kezdesz, este kilépsz és már talán csak annyit tudsz megtenni, hogy elmész edzeni, és általában u.azok az emberek vannak ott is. Vagy találkozol a barátaiddal, és annyi.

Viszont ha home office van, akkor beülhetsz egy kávézóba vagy utazhatsz ide-oda, ebédelhetsz bárhol, a nap bármely szakaszában elmehetsz postára, kondiba, könyvtárba, ahol teljesen más emberekkel találkozol, mert nem a "megszokott" idősávokban és a jól bejáratott úton jársz. Nem fáraszt a mindennapos utazás sem, és a buszon, vonaton sem u.azok az emberek vannak, akikkel minden nap ugyanúgy utazol, és már tudod, hogy ki, mikor, melyik megállónál száll fel.

2019. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok, még a céges bulihoz: nekünk ugyan buli nincs, csak amolyan ünnepségek. Pl a héten lesz karácsonyi. Semmi extra nincs ilyenkor. Eszünk, iszunk, beszélgetünk, társasozunk, van néhány ember, aki tud hangszeren játszani, akkor aki akar, énekel, és ennyi. Jah, és mindössze 1 férfi kollégám van, aki családapa. Tipikus női munkahely. Gondolom programozóként pedig tipikus férfi munkahelyek vannak, kevés programozó hölgyet ismerek, vagy olyat, akit érdekel (rajtam kívül :D )
2019. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!