Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kompenzálhat valamivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompenzálhat valamivel egy csúnya nő?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet boldog párkapcsolata annak, aki genetikailag is és mindenhogyan egy tipikus bányarém?


Én semmire nem megyek a külsőmmel, mert nem tudok sminkelni, rosszul érzem magam a divatos ruhákban és nagyon messze állok a természetes szépség fogalmától.


Nem csak én gondolom így, mert állandóan csúfot űztek belőlem általános iskolában, középiskolában, munkahelyen is.

Mivel tehetném kicsit szebbé magamat az emberek szemében?



2019. dec. 17. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Pedig a frizura, ruha, smink sokat tud dobni egy nő megjelenésén. És persze nem árt, ha vidám a feje. Küldesz képet?
2019. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy csinos?
2019. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
kedvességel,jó szexel.kompenzálhatsz.
2019. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
energia, humor, izgalom, érzés.
2019. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Pedig egy jó frizura, smink, ruha nagyon sokat dob a megjelenésen. Nézz smink videókat a youtubeon, vannak fent alap nude tippek, túlzásba esni sem szabad vagy ha van olyan ismerősöd akkor kérj személyesen segítséget. Hidd el, ha teljesen ki lennél csinosítva és a tükörbe néznél sokat nőne az önbizalmad! Bár ezek csak a külsőségek.. Nehéz de el kell engedned a múltbeli sérelmeket, bántó szavakat, a genetikáról senki sem tehet, ezek az emberek magukat járatták le.. A kisugárzásodra is kihat ha negatív vagy. Fektess sokat a személyiségedre is és mosolyogj, nevess, akármennyire is nehéz de tanuld meg elfogadni és megszeretni önmagad! Hiszen 24 órában ebben a testben él a lelked mindennap.
2019. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Pontozzatok le, de én sosem értettem egy nő, miért nem szeret/szeretne nőcis lenni? Varriálni, feldobni a külsőjét egy laza sminkel egy szép ruhadarabbal.

Nem pucba kell vágni magad a divatos ruhák is lehetnek kényelmesek

2019. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Meghagyod hosszúra a hajad, a súlyod 55-60 kiló közt tartod edzéssel, veszel normál/csinos, de nem feltűnő ruhákat és odafigyelsz a higiéniára. Többet nem nagyon tehetsz, de ennyi 99%-ban elég is nőként.
2019. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Persze. Fentebb leírták: Smink, ruházat és hasonlók.

Az is sokat tud dobni rajtad, ha jó a kommunikációs képességed, a stílusod és láthatóan jól érzed magad a bőrödben. Kevés nő igazán vicces, szóval ezzel is nyert ügyed lehet.

Volt egy csaj ismerősöm, haveri piáláson ismertem meg. Nem volt szép, tényleg nem. Először nekem sem jött be, aztán mégis. Intelligensebb volt, mint a többi csaj és beszélgetéskor is nagyon jól nyomta a célzásokat. Kezdtünk összemelegedni, szex is volt... Aztán az egészet elszúrta a frusztrációjával.

2019. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rockarc ***** válasza:

Szerintem eleg, ha megnezed a Radics Gigibol mit csinaltak es mibol, akkor azt tudom mondani, hogy semmi sem lehetetlen. A leirasod alapjan tanacstalan vagy, nem talalod sem a stilost, ami illik hozzad, sem a megfelelo sminket, hogy kihangsulyozd az elonyeid es elrejtsd a hatranyaid. Szakember kell hozza. Egyszer kifizeted, utana mar menni fog magadtol is. Ez a szep a 21. szazadban, mar mindenre van szakember, akire lehet szamitani, aki hatrannyal kuzd valamilyen teren.


43F

2019. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mi a cél?


Nőként bármilyen csúf vagy, nagyon könnyű szexet, söt még erotikus vonzalmat is találnod. Vannak pasik akik kifejezetten a ronda nőket kedvelik. Nem egy értelmiségi egyetemet végzett barátom van, akik szó szerint a lófejű rémekre buknak! Teljesen rendben vannak férfiként.


Feleségük, is van...némelyiknek olyan, hogy lángszóróval kaparnám le, nehogy tojásokat rakjon a monster. Mégis ők ezt szeretik.


...férfiként mondjuk 1.000000x nehezebb lenne ilyen fejjel és torz amorf testtel csajozni 😃


Szóval tessék próbálkozni, közeledni mert be fog jönni. Maximum elsőre a szex... de akár házasság is.


Nő vagy, ez már akkora előny, hogy élj vele...

2019. dec. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!