Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen kiégek a sok bukástól, tippek?

Figyelt kérdés
20 éves férfi (de legbelül még egy kisbaba) vagyok, szűz, arcilag nem valami szép, picit fogyatékos, és kövér. De nagyon kedves, nyugodt, segítőkész és valamilyen szinten intelligens. 11 éves korom óta érdeklődök a lányok iránt, de nulla siker mai napig. Egészen 16 éves koromig nem igazán próbálkoztam, majd utána nagyon sok bepróbálkozás, de minden lány úgy küld el, hogy az összes önbizalmamat leküldi a padlóra. 17 éves koromban beleszerettem 2 évig egy lányba, plátói szerelem, semmi sem történt közben, majd mikor kiderült és egyik volt haverom benyúlta, teljes összeomlás. Egy idő után felálltam, de minden egyes pillanatban elbukok, egyszerűen úgy érzem, maga a párkapcsoalt, mint fogalom, nem létezik, nem nekem lett kitalálva, se józanul, se részegen nem sikerül, minden lány undorodik tőlem konkrétan. Nyilván várjak meg mindig próbálkozzak, de semmi. El kéne menni sportolni, leadni pár kilót de ez most nem játszik. Valami tipp?

2019. dec. 18. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

fogyatékos vagy, gondolom ezert.

Miert vagy az?

2019. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt egy lány dolgoz meg téged, elsőnek neked kellene magad megdolgoznod.
2019. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Papíron nem vagyok az, de egy kicsit autista beütésem van, mindenki annak hív a környezetemben, szellemi fogyatékosnak tartanak, meg picit életképtelennek. Tudjátok, az a nyomi, akit a környezete egyből kiszúr, és mindenki elkönyvel fogyatékosnak, még a barátai is.
2019. dec. 18. 22:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mert amúgy a fogalmazásod és szövegképed teljesen rendben van. Magukat egészségesnek tartók is sokszor ennél kevesebbet hoznak össze.

Szerintem valahogy szocializálódnod kéne jobb környezetben. Egyetem vagy valami ilyesmi játszik?

2019. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, de ott is mindenki elutasít.
2019. dec. 18. 23:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemre jarsz, nem lehetsz szellemi fogyatékos.
2019. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Én is egyetemre járok, de itt az oldalon már el vagyok könyvelve szellemi fogyatékos mentális betegnek (többek közt). Kész tényként van már itt kezelve, hogy egy pszichiátriai eset vagyok. Szóval a gyk-n a kettő nem zárja ki egymást :)

2019. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A mentális beteg/autisztikus(netan aspergeres) és a szellemi fogyatekos nem ugyanaz. A sok megmondó emberrel nem kell foglalkozni.
2019. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Attól még lehetsz pszichiátriai eset. :-D de a válaszaidból az szűröm le, hogy csak egy unatkozó hipokrata vagy. Ami még lehet jó is. 😌

2019. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha autista vagy kezeltetsd magad orvossal, tanuld meg hogyan kell beilleszkedni.
2019. dec. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!