Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi nem hajlandó pénzt költeni internetes társkeresőre az nem gondolja komolyan és nem akarja igazán az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 09:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tehát csak fizetés nélkül próbálkozik..
2019. dec. 19. 09:25
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak óvatos. Meglehetősen rossz hírük van a társkereső oldalaknak.
2019. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Vaaaaaaaaagy csak nem egy cég zsebét akarja tömni
2019. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
A fizetős társkereső csak az oldalt üzemeltetőknek jó. Van ingyenes is, ami jó. Azt a pénzt el lehet költeni hasznosabb dologra is, amit valaki társkeresőre szór el.
2019. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak okos mert tudja hogy a legtöbb fizetòs társkereső kamu. Kifizetsz egy csomó pénzt, aztán rosszabb esetben le sem tudod mondani
2019. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Én sem vagyok fent fizetős társkeresőn nőként, nem szeretek olyan dologra pénzt kiadni, ami számomra nem ad semmi pluszt.
2019. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán vonnék párhuzamot a két dolog között. Én inkább a kiszemeltre költeném a pénzt mint egy oldal üzemeltetőjére.
2019. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem társkeresőztem, nem tudom,hogy melyik oldalon esélyesebb párt találni, de szerintem semmi köze nincs ahhoz amit leírsz.Lehet,hogy hosszabb ideje és különféle módszerekkel keresgél az illető, ezekből levonva a tanulságot pedig nem lát különbséget a fizetős-nemfizetős között.
2019. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Minek ismerkednék a neten, mikor van életem, a valódi világban?
2019. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

2-4-5: Miről beszéltek? Szinte minden létező társkeresőn van fizetős lehetőség. A nagyobb közismert netes társkeresőkön, de pl a Tinderen is. Az előfizetés arra jó, hogy korlátlanul írhatsz másoknak, korlátlanul nézheted a képeiket, jobban ki vagy emelve a tömegből és hasonló jóságok.


Ja és mennyibe is kerül ez? 2-5 ezer forint 1 hónapra jellemzően az előfizetés. Ennyit egy randira elkölt az ember általában, ha megisztok mondjuk két-két italt a nővel. Meg azért jó esetben nem sok-sok hónapig vagy évekig vagy fent egy társkeresőn, hanem rövidebb ideig, mert találsz valakit. (Velem mindig ez volt.)

2019. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!