Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb hány évesen vesziti el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány évesen vesziti el a férfi a régi fényét? Mármint ha volt neki, mint pl nekem, akinek 7 barátnője és tobb tucat alkalmi kapcsolata volt, aztán 36 évesen egyetlen no sem néz ram és allandoan elutastanak (nem lettem kover)

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 14:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem figyelmes, hogy ami azelott ment, rairtam egy nore facebookon, 5 bol 4 szoba allt vele, 3 al lett is valami. 2 éve alig válaszolnak (nem 20 évesekre irok), eloben sem reagalnak mar semmit.
2019. dec. 19. 14:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam, ugyanabban az életkorban, de én elhíztam, azért. Mióta visszafogytam, félig-meddig visszanyertem a "régi fényem".

Valami más gond lesz ott, mert ez nincs korhoz kötve.

2019. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mikor a választ írtam, nem volt ott ez a facebookos kiegészítés.

Na itt a gond. A te korosztályod nőtagjai sztem már ezt a közeledési formát mem fogadják jól.

Próbálkozz élőben.

2019. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a fényed veszett el, hanem ma már máshogy működik az egész. Amikor kamasz voltál, akkor az emberek többsége valóban társat keresett, most meg húspiacon értékesítik magukat. Ehhez kell alkalmazkodnod, és ugyanúgy lesznek nők.
2019. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valami lehet, az arcom már nem olyan feszes mint 5 éve. De egyaltaln nem hiztam. Picit ketoldalt ritkult a hajam, de az sem durva. Az tény, hogy 4-5 éve ha tánccsoportban is odamentem 3 nohoz, egy mindig szoba allt velem és akart ismerkedni. Igaz, azota nem járok, igy nem tudom mi a helyzet. Teny, hogy az utcan, vagy tescoban mindig volt alkalmankent 2 lany, aki megnezett ,,magának,, ez 2-3 éve semmire modosult (vagyis nem veszem eszre, szinte ram sem neznek). Azert annyival nem lettem idosebb, persze a sziák is eltuntek a boltokban, kivétel nelkul jo napot van jhelyette (ami semmit sem jelent, csak fura). Egyedul a kezdo egyetemista lanyok kozul kedvel nehany (tanársegéd vagyok, vagyis 1 év mulva vegzek phd-n), de azok meg apakomplexusosak.
2019. dec. 19. 14:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan feszes az arcod, akkor arctornázz. Írd be a youtube-on a facial exercise men keresőszavakat, és egy csomó találatot ki fog dobni.
2019. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Megmondom a választ: ebben a korban ha valaki csak annyit tud felmutatni, hogy volt hét barátnője és több tucat alkalmi kapcsolata, az egy nulla. Egy megbízhatatlan nulla, akire nem szabad építeni semmit. Ez vagy te és a korosztály, akiknek írogatsz (mintha már nem is lenne élő ismerkedés, hisz neked ez a legegyszerűbb és ez is taszító) nem hülye, ezt pontosan tudja.
2019. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Talán mert este 6 kor erek haza mindig, nem nagyon van idom kimozdulni. Plusz szombaton is van levelezos szeminarium, melyek nagy reszen meg kell jelennem. Ha volna idom, eloben tenném.
2019. dec. 19. 14:47
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os, koszonom, majd megnezem.
2019. dec. 19. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
29,aki szerencsés mert fiatalos,az csak olyan 35 körül.
2019. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!