Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden lány egyből àgyba ugrik? Hosszutavu kapcsolatot keresek pl akiért küzdeni kell stb de igy? 🤷‍♂️

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Örülnél, hogy neked van aki ágyba bújik. Én erről csak álmodozhatom. Nekem ha puncit akarok magamnak, akkor mehetek prostizni. Csak azért az egyetlen hülye dologért, mert nem nézek ki jól. Igazságtalan az élet rohadtul. Mint ha mi, akik nem születtünk helyes pofijú, vonzó srácoknak, tehetnénk róla. Miért kell egyedül megrohadnom :'(
2019. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Azoktól a punciktól lehet előbb rohadnál meg, minthogy kimondod az egyedül szót, hidd el. :/
2019. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Férfi problémák 🤷‍♀️
2019. dec. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem attól lesz egy kapcsolat hosszútávú, hogy hónapokig legyezgetitek egymást, mint két szűzlány, mert egymáshoz sem lehet érni. Ezt valami agyhalott tahó incel kitalálta, hogy a szex időpontja meg a korábbi partnerek száma bármit befolyásol egy kapcsolatban, aztán onnantól az összes véglény rákapott... Pedig a legjobb és leghosszabb kapcsolataim abból lettek, ahol nem éreztem kényszerét annak, hogy húzzam az időt a szexszel.


Egyébként ha megfigyeled a legtöbb embert, láthatod, hogy nem a szex a legbelsőbb rétegük. Az embereknek viszonylag felszíni rétege lett a testiség, a küzdés igazán azért kezdődik, hogy a másik a bizalmába fogadjon és merje veled megosztani a legbelsőbb gondatait, illetve kimutathassa és megélhesse melletted az igazi énjét. Ezt elfogadni és produkálni sokaknak nem megy egy kapcsolatban sem és szerintem ez gáz... Nem a szexnél ér véget a küzdés, szerintem inkább ott kezdődik. Mikor az ember lelkét próbálod megérinteni és olyanná válni, akihez tud ragaszkodni, nem csak dugni. A maradásért és a harmóniáért küzdeni az igazi küzdés.

2019. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Az a baj, hogyha küzdeni kell egy lányért, az azért van, mert nem akar téged eléggé, esetleg vacillál közted és még valaki között.

Tény és való, hogy belém is csak akkor szerettek a pasik, ha épp ilyen szituban voltam. xD De ez nem azért volt, mert olyan nagy ""tartásom"" lett volna, hanem a fentebb leírt okok miatt, meg az érzés, hogy "biztos akarom én ezt az embert?"


Az, hogy valaki lefekszik veled, az azt jelenti legtöbb esetben, hogy téged akar, megfogtad valamivel.


Szerintem logikusan belegondolva jobb a második eset. Az első, még ha végül tényleg ráveszed a lányt, hogy te vagy a legjobb választás, kicsit rossz szájízt hagy szerintem, még akkor is, ha van az egésznek egy kis régies bája.

2019. dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1 kérdésem van: azok a lányok amúgy ettōl eltérve megfeleltek volna partnerként más szempontokból? Tehát többnyire ez az egyetlen “hibájuk”, hogy szexelni akarnak?

Ha én találkoznék olyannal, aki megfelel nekem (nagyon ritka), akkor nem akadnék fenn ilyesmin, hanem örülnék. Ha amúgysem megfelelōek azok a lányok társként, az már más.


Szerintem is nem épp olyan lánnyal érdemes tervezni, akiért küzdeni kell, mert a küzdelem mögött az van, hogy nem érdekled ōt annyira. Legutóbb én is elkellett magyarázzam a pasikának, aki “harcolni akart értem”, hogy ne tegye, mert nem érdemes, ha valakivel szemben elutasító vagyok, annak oka van s Egyáltalán nem azért teszem, mert “kéretném magam”.

2019. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert majdnem minden lány ribizli. Amelyik nem, az meg már tizenéves korában elkel.
2019. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 Többnyire egyetértek, bár nem állítom, hogy egyáltalán ne folyásolna be semmit és annyira felszíni rétegben állna bárkinél. Legalábbis személyszerint én nem tudnék lefeküdni bárkivel, aki semmit se jelent számomra, szerintem meghitt dolog a szeretkezés, aztán lehet más embernél ez másképp van.
2019. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem muszáj melléjük ugrani, ha nem akarsz. :D Megmondhatod, hogy korainak tartod még, ha emiatt lúzernek tartanak vagy besértődnek, akkor valószínűleg amúgy sem egymást kerestétek.
2019. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Te miert ugrasz egyből ágyba?
2019. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!