Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy ne szüzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szüzen haljak meg? Mi lesz ha sose fogok szexelni?

Figyelt kérdés
Sovány vagyok férfiatlan, antiszoc is. Úgy érzem esélyem sincs barátnöre. Mondjuk nem is járok sehova. Nincs olyan hely ahol jól érezném magam. Tinder meg baddo se segitett. Pedig nem válogattam a nök közt. Bárkivel szóba álltam volna. Egy csaj beszélt velem csak, de fura volt. Csak tömondatokban válaszolt mindig. Nem is értettem minek áll szóba velem ha nem is akar beszélni. Szóval abból se lett semmi. Mi lesz ha így maradok szüzen? Életem legjobb idöszaka is eltelt már. 27F

2019. dec. 20. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Vannak luxus k**úrvák, csak fizetned kell. Ha máshogy nem megy

Mindig van megoldás.

2019. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak a szex a lényeg nekem hanem a párkapcsolat is. Söt az fontosabb. Szóval prostik nem érdekelnek. Zavar a szüzesség de én kapcsolatot akarok.
2019. dec. 20. 11:53
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
lecsúszott nők között keresgélj.
2019. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

"Sovány vagyok"


Ennek inkább örülni kellene. Próbáld ki az ellenkezőjét, utána minden nap áldanád ezt, hidd el.


Amúgy mi lenne? Semmi. A libidó egy idő után magától is eltűnik, az élet dögunalom, célja-értelme nincs és csak vegetálsz majd, a nap telnek... Nem valami izgalmas. Hát, az élet márcsak ilyen.

2019. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Mi lesz? Semmi. Sok szűz ember van, nem verik magukat a földhõz azért, mert nem dugtak senkivel. Ez csak itt akkora tragédia, mintha csontrák lenne
2019. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

> Mi lesz? Semmi. Sok szűz ember van, nem verik magukat a földhõz azért, mert nem dugtak senkivel. Ez csak itt akkora tragédia, mintha csontrák lenne

Igazi empatikus nő, aki elképzelni sem tudja, hogy milyen érzés az, ha valaki senkinek sem kell...

2019. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Pasi vagyok, te szerencsétlen... Nem értem az itteni hisztit. 20 évesen vesztettem el, a két kapcsolatom között eltelt 4 év szex nélkül. Nem értem, hogy ragadhatnak egyesek annyira az állat szintjén, hogy az életminőségüket rombolja, ha nem dugnak valakivel. Verd ki és végezd a dolgod az életben. Amíg itt hisztizel, mint egy kiscsaj, meg a világ fő gondjának állítod be, hogy nem lövellted az anyagot senkibe, addig nem lesz semmi változás. Exemre is ilyen gyökerek írtak meg öntötték ki a lelküket, hogy ők senkivel sem dugtak és milyen szar az életük... Olyan jókat röhögtünk rajtuk.
2019. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Vigasztaljon, hogy Newton szűzen halt meg:) meg Jézus... Karácsony az ő ünnepük:)
2019. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Te elolvasod, amit írsz? Van egy sovány, férfiatlan férfi, aki antiszociális (helyesen: aszociális), sehol nem érzi jól magát. Most őszintén: ha nő lennél, felvillanyozna egy ilyen ember? Változtanod kell magadon, mert különben tényleg a kutyának sem fogsz kelleni.
2019. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Tegnap voltam egy szuper előadáson. Az egyik színész egy vékony, magas, nem jóképű, nem férfias srác volt. Talán 20, még nem végzős, az biztos.

De olyan karizmája volt, hogy felszántotta a színpadot.

Előadás után ott visítoztak a lányok az öltözője előtt.


Tessék már végre felfogni, hogy a gyenge külsőt egy gyenge belsővel nem lehet kompenzálni. Nem lesz mindenkiből tehetséges művész, vagy elismert tudós, de azért mindenki tud fejlődni. Pont úgy, ahogy a külső és a mozgás is javítható. Vagy akár a kettő együtt.


De ha téged így kell elfogadni, ahogy vagy, egy csúnya külső, ütés belsővel, amit csak panasz és irigykedés tölt ki, akkor te is fogadd el, hogy 10 millióból 1 az, akit meg kell találnod, és ha nem keresed, akkor ku.rvára egyedül maradsz.

2019. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!