Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszólítottam a férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólítottam a férfit, aki tetszik, szerintetek mit jelent a reakciója?

Figyelt kérdés

Egy kis üzletben dolgozom, és sűrűn jár oda, és általában nem egyedül jön, de most igen, ráadásul a boltban se volt pont senki, ami szintén nem szokott előfordulni, úgyhogy úgy éreztem, most vagy soha. :D


Na és az történt, hogy kérdeztem tőle valamit, és utána úgy tűnt, lelkes lett, egyből elkezdte mesélni a napját, meg tőlem is kérdezett 1-2 dolgot, és nagyon mosolygott rám, elkoszoneskor is, meg nagyon nézte a számat.


Nem tudom eldönteni, hogy most vajon csak kedves volt-e, azt sem tudom, van-e valakije, meg idősebb is tőlem, de amikor jönnek, mindig szokott bámulni, meg mosolyogni rám.


Ti mit reagálnatok, ha tetszene nektek a lány?


24L


2019. dec. 20. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leste a szád, már gondolkodott rajta, hogy milyen lenne ha megcsókolhatna téged.
2019. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó lenne. :D


Ezt a bámulast úgy értem egyébként, hogy pl a barátja sem csinálja, meg sok ember nem, de már többször is volt olyan, hogy éreztem, hogy bámul sorban állás közben, és amikor odaneztem, akkor tényleg.

2019. dec. 20. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen nem szokott történni. De ha történne is, valószínűleg nem gondolnám azt, hogy tetszem neki.
2019. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Gyereket akar tőled!!!
2019. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Multiorgazmust szeretne okozni neked. Én a helyében jól tele is töltenélek. 🙂
2019. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolatban már lekapott.

Mondjuk a leírásod alapján úgy tűnik, nem valami bátor fickó. Vagyis mondjuk úgy, hogy megfontolt :)


Ha mosolyog akkor az mindenképpen pozitív, ha mesélt neked az is jó, ha kérdezett az is rendben van.


Ha nekem bejön egy csaj és harmadjára látom, akkor addig fogok körözni körülötte, amíg nem adódik az alkalom, hogy kettesben legyen néhány pillanatunk, akkor pedig...... jól megk..ezdeményezem a beszélgetést:) de ugye ez én vagyok, az meg ő, szóval ki tudja mi van a fejében, lehet pont te?:)

2019. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6: Nálam az a baj, hogy alapból nagyon közvetlen meg mosolygós vagyok, de aki tetszik, azzal pont leblokkolok, és rá se merek kb. nézni... Szóval szerintem ilyen esetben a másik abszolút nem tudja eldönteni, hogy mi van. De most nagyon mosolyogtam is, meg próbáltam összeszedni magam. :D
2019. dec. 20. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval te vagy a cuki lány a boltból, aki mosolygós, de ha tétje van, akkor kis betoji :)


Bátorság! Csak ennyit tudok tanácsolni, egyszer élsz, az idő meg szalad.

2019. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább azt derítsd ki van e valakije, mert azok is szoktak bámulni akinek van. Bárki nő ott volt vele kérdezz valami ilyet hogy "a felesége nem jött ma?" Nehéz, de valahogy ki kell deríteni, mert bámulnak rendesen a kapcsolatban lévők, sőt általában ők ebben bátrabbak, mert nem érzik magukat annyira elveszettnek. Akinek meg senkije sincs az rád se mer nézni.
2019. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ezeket alapvetően pozitív visszajelzéseknek tekinteném, most már csak az a kérdés, hogy miért nem tett semmit, vagy hogy ki fog végre konkrétan lépni is. Sokféle oka lehet annak, hogy ebből nem lett pl. randi: lehet, hogy van valakije, lehet, hogy csak félénkebb és/vagy tapasztalatlanabb típus, de az is lehet, hogy azért nem kezdeményezett, mert sokan úgy gondolják, hogy az eladóknál, pincéreknél stb. "kötelező kellék" a kedvesség, és nem akarnak pofára esni. Igazából nem tudom, hogyan tovább, lehet, hogy neked is valamilyen formában az értésére kellene adnod, hogy a részedről nem csak a vevőnek szánt kötelező kedvességről van szó, vagy valahogyan úgy alakítani a dolgokat, hogy ne a többiekkel kelljen bemennie az üzletbe, mert lehet, hogy a többiek előtt nem akar csajozni, ki tudja.
2019. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!