Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kései szüzek szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kései szüzek szerintetek mi az oka annak hogy mostanáig nem sikerült nektek elveszíteni vagy párkapcsolatot kialakítani a nőkkel?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszára vagyok kíváncsi.

2019. dec. 21. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz, de tulajdonképpen az is lehetnék, mert már olyan régen volt.


Oka: mondhatnám, hogy háziállatként neveltek. Ha kíváncsi vagy, privbe leírom részletesebben.

2019. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem szulettem se szupermacso ferfimodellnek, sem egybenyaku BMW-s "vallalkozonak" :)
2019. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Mert életképtelenek


L

2019. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
A férjem ugyanúgy volt vele, ahogy én: a házasság részeként tekint a szexre, így várta az igazit (engem 😊). 30 volt akkor.
2019. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2019. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Életképtelenek mi? Nekem volt egy időszakban komolyabb barátságom egy lánnyal, de meggondolta magát. Akkor most honnan sz**jak komoly kapcsolatot hírtelen? Mondjuk úgy állok hozzá ahogy alakul és már nem élem bele magam. Jó mondjuk húszas éveim elején vagyok, így nem érzem magam késeinek még annyira. Igaz a tini kor úgy nem volt aktív a részemről, de aki meg összefekszik mindenkivel az olyan is. Én egy olyan lánynak akarom odaadni aki hűséges és nem hagy el.
2019. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

#6 Nem a jófiúknak áll a világ... ezt megtapasztaltam saját bőrömön is.


Felejtsd el ezt a romantikus filmes ideát, mert hamis kép.


Ismerkedj, hódítsd meg a lányokat. Hatalmas tapasztalat, hogy nőkkel nem lehet barátkozni! Nem szabad. Csak ha már le van játszva a szexualitás. Ha nem alakul kapcsolat legalább 1-2 hónap "barátság" után, akkor hagyni kell. Max társaságban összejárni.


Nekem legutóbb ez volt, csak okosan csináltam már. Túl jóban kezdtük lenni, neki volt barátja. Aztán megtörtént a dolog kétszer, az csodás élmény volt, viszont a kapcsolat nem működött. Viszont azóta is nagyon jóban vagyunk.


Egyet tudok én nem szivatom magamat többé úgy mint huszas éveim elején, hogy 1 évig friendzone-ban szivatott a csaj... aztán meg lelépett valami Erasmusos kannal.

2019. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Talán a célközönségből én vagyok az egyik érintett, ez abból kifolyólag történik, s húzódik nálam jelen esetben még, mert eléggé félénk, és introvertált vagyok nem járok sehova azt' a többi stb dolog miatt nem vesztettem még el. Bár, ahogy azt korábban írták, a friendzone is közrejátszik(nem mintha olyan nagy gáz lenne), így ez kissé nehéz. 19f
2019. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 as találta el

életképtelenség részemről legalábbis

2019. dec. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!