Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet online, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet online, teljesen ingyen, semmiféle korlátozás nélkül társat keresni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok oldalt próbáltam már, pl origo, cronos, tinder, randivonal, parom.hu, love.hu, cupydo, titkosrandi.hu, chat.hu(xD), és még sok más olyat ami a magyar neten, s ami külföldről lehet ismerős nekünk magyaroknak.

Eddig csak egyszer sikerült normálisan elbeszélgetnem valakivel, és találkozni is.

Nem hiszem hogy ez azért vagyok ilyen sikertelen, mert csúnya vagyok... de azért egoista sem.. Szóval, jahh, tanácstalan vagyok, ti hol szoktatok a neten keresgélni?

Tudom a való életben is lehet, viszont az a helyzet hogy nem kedvelem a bulikat, vagyis nem járok, s sehova máshova, max ha épp dolgom van pesten, vagy a sarki kisboltban.

Eléggé introvertált és félénk vagyok, így végképp nem merek odamenni a lányokhoz. Mit lehet ilyenkor tenni? Igen, várni, várni és várni....

Korábban sokan írták itt az oldalon hogy esetlegesen lehet ismerkedni itt, esetleg ebben tapasztalat?

A válaszokat előre is köszönöm! ^^ 19F



#egyedül #párkapcsolat #társkeresés #kecske #társkeresés a neten #online társ
2019. dec. 21. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Gondolod, hogy ha 10 oldalon nem megy, akkor majd a 11. más lesz? Igen, itt is lehet annak ellenére, hogy ez nem társkereső oldal. Igen, itt is 10 férfi jut egy nőre.
2019. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Neked sehol!
2019. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Közösségi média: válaszolsz egy kommentre, elkezdődik egy párbeszéd. Vagy bárhol, ahol lehet párbeszédet kezdeményezni.


Fizetett hirdetés volt a Párbeszéd Magyarországérttól.

2019. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bp-i vagy akkor rengeteg rendezvény lesz 24-én, 31-én a városban.
2019. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Fogalmam sincs, nem gondolom azt hogy a neten lehetséges lenne találni, bár, kinek sikerül, kinek nem, de való igaz, a következő se lenne a legjobb ha már az utóbbiak se sikerültek. Azért kössz, ... a semmit.


#2 Aha, értem, vagyis nem. Kifejtenéd jobban? :D

2019. dec. 21. 22:16
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 Aha, vagyis a fórumozásra gondolsz, sajnos nincs sok lány akit érdekel az adott téma amiben én érdekelt vagyok, pl robotika, így úgymond ez a része kiesik a fórum bizonyos témái közül, viszont ezenkívül értem mire gondolsz. Ment a pacsi!


#4 Kössz

2019. dec. 21. 22:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#22.22 Ne a robotikát célozd meg, hanem a házi állatokat, meg a horoszkópot!
2019. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin. :DDD
2019. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Holdon. :)
2019. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Facebook...
2019. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!