Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek milyen lehetőségeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lehetőségeitek voltak a nőknél?

Figyelt kérdés

Konkrét, tényleges lehetőségekre gondolok, ami szexhez, párkapcsolathoz vezetett.

Hogy indult az egész? Min indultál el? Jeleket kaptál? Hol? Mikor? Milyen volt a szituáció?


Írjatok ilyen történeteket. Kezdem magam szarul érezni, mert 24 éve végig leszarnak a nők, egy jelet, se semmit nem kapok soha. Kíváncsi vagyok ez másoknál hogy működik. Hogyan indultatok el.


Egyetemista vagyok, de nem igazán lenne lehetőségem ott se, egyrészt azért mert alapból leszarnak, másrészt szinte kivétel nélkül mindenki előtt a telefonján látszik a kis rózsaszínre/pirosra állított messenger (nem olvasok bele máséba, csak a színét látom) egy szívecskés becenévvel. Ezek így már egyből off.


A mindennapi életben hogy alakulnak ki ilyen dolgok? Hallottam, hogy azokra a nőkre kell rámenni akik legalább szemeznek veled. De az mi a szart csináljon akire soha rá sem néznek?


Ja meg hallani olyan történeteket hogy nem vagyok jó pasi mégis sok nővel voltam/van barátnőm. Ezeket is konkrétabban ki lehetne fejteni.



2019. dec. 22. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem vagy jó pasi, nem fognak jelet küldeni, neked kell próbálkozni. Egy egyetemen elég sok nő van, valami csak összejön, ha kitartó vagy.
2019. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A nők szinte mindenki neve után szívet tesznek. Az én nevem mögött is több lány ismerősömnél van, pedig egyikkel sem feküdtem le.

Én a szerencsének köszönhetem az eddigi kapcsolataimat/szexuális élményeimet. Nem jóképű, pláne visszahúzódó srácként ugye a Tidner és a bulik kiesnek, ezzel pedig a fiatalok leggyakoribb ismerkedésének a 90%-a ki van lőve...

2019. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

> Ha nem vagy jó pasi, nem fognak jelet küldeni, neked kell próbálkozni.

Ez rohadtul nem igaz. Ember, az oké, hogy 24/7 itt vagy, de miért kell tovább rontani mások kedvét? Én nem vagyok jó pasi, és mégis kezdeményeztek nálam lányok. Nem sokszor, de előfordult.

2019. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
#16.54 Lehetnek kivételek, csak nem az a jellemző. Amúgy ha nem értesz egyet, csak nyomj a piros gombra, vagy ha nagyon úgy érzed, írj privátot! A kérdés alatt a kérdezőnek kell válaszolni, nem a többi válaszadóval vitázni.
2019. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Egy egyetemen elég sok nő van, valami csak összejön, ha kitartó vagy."


Ez így oké lenne, ha még bírja is az ember önbizalma, de könnyen elterjedhet az ember rossz híre, utána már csak azért fognak lekoptatni mert hallották hogy ő az aki mindenkinél bepróbálkozik, és aztán már azért fogod kapni a visszautasításokat.

Nevetség tárgyává válhatsz a férfiak körében is.

2019. dec. 22. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
3#, pedig így. Minimális érdeklődést sem mutatnak irántad, miközben szó szerint körberajongják a jó pasikat.
2019. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Elég nevetséges vagy már a nők számára most is. Semmit nem vesztesz ha megaláztatod magad a udvarlási kísérletekkel.
2019. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#16.58 Az biztos, hogy sok erőre van szükség, hogy a 6., 8., 20. elutasítás után ne omoljon össze az ember. Egy egyetemen tényleg sok nő van. Ha odamész mondjuk 10-hez, még nem fog elterjedni, hogy "ez az a pasi". Egyébként sem gyűrűvel mész oda, csak esetleg megkérdezed, mit olvas, hány vizsgája van még, ilyesmi. Ez még nem egyértelmű csajozás, de látni fogod, mennyire vevő rá a nő. Lesz, aki egyáltalán nem, azt hagyod. Akinél látsz némi reményt, azt megszóítod legközelebb is.
2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt ráírtam valakire, akivel hosszú hónapokig beszélgettünk, majd találkoztunk kétszer. De végül nem lett belőle semmi. Ezek kívül nem volt semmilyen kapcsolatom nőkkel. Már egyáltalán nem is erőltetem. Tehát már egyáltalán nem írnék rá senkire. Ha lesz valaki, akkor lesz, ha nem, az se probléma.
2019. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Általában mindig utólag tudtam meg ahveroktól, ismerősöktől, hogy XY csajnak mennyire bejöttem... sajnos egy esetben volt, hogy ez kölcsönös volt, csak én nem igazán mertem nála próbálkozni. Teljesen más körökben mozogtunk, más érdeklődésünk volt, de valahogy mégis tetszettem neki (elvileg) és nekem is ő.

Jó nagy szararc haverjaim voltak, hogy nem mondták el...

Sokszor előfordult az is ,hogy valamilyen csaj "rámmászott", tehát nagyon látványosan akart valamit, de általában ezek a tipikus "dilis csajok" voltak, akik elől a legtöbb férfi menekül vagy nagyon csúnya, kövér nők. Esetleg mindkettő egyszerre állt fenn olyan is volt.

Illetve aharmadik kategória az olyan nők akik mindenki másra is nyomultak, köztük volt olyan aki amúgy ne mfeltétlen volt se dilis, se ronda, csak tudtam ,hogy igazából átment rajta a fél város, haverok közül szinte mindegyik megdugta, úgyhogy nem igazán vonzott a dolog.

Csajom úgy lett ,hogy egy fesztivál szerűség volt a városban, kinn ittunk ismerősökkel, majd késő este felé egy tök részeg csaj odajött és beszélgetni kezdtünk. Kiderült, hogy amúgy teljesen normális, aztán kialakult belőle egy kapcsolat. Kissé nehezen indult az elején, sok volt a feszkó, mivel ő akkor szakított a párjával. Mondjuk úgy, hogy végsősoron miattam.

Aztán három évig együtt voltunk, majd félrekefélt egy fesztiválon egy gyerekkel, aztán kidobott.

2019. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!