Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki végső elkeseredésében összejött egy kevésbé széppel, akit korábban passzolt?

Figyelt kérdés

Én mivel nem nézek ki jól, sajnos én magam se hittem el. Elfogadtam magam olyannak amilyen... És adtam a határozott és csodálkoztam, hogy felsültem.


Korábban voltak kevésbé szép lányok akik járni akartak mindenkivel és köztük velem is, de én meg nem....


A legutóbbi és legelső kapcsolatom 1,5 éve ért véget. Elgondolkoztam azon, hogy semmi értelme ennek, hogy válogatok, de egyszerűen nem tetszik és az agyam nem engedelmeskedik....


Felek kinevetnek a haverok stb.



2019. dec. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Előbb agyat kéne növeszteni.
2019. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a haveroknak akarj párt, hanem magadnak! "Kinevetnek a haverok" dedó szint... nőj fel előbb.

Másrészt csak olyannal kezdj, aki neked is tetszik, akihez vonzódsz. Ez nem jelenti azt, hogy a haverod szerint nem lesz ronda, aki neked tetszik. Én pl vonzónak találom a szeplős vállakat, más meg undorodik tőle. Mindenkinek más a vonzó, de olyannal valóban nincs értelme kezdened, aki semennyire sem vonz.

2019. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme olyannal kezdeni aki nem jön be. Én tavaly karácsony előtt összejöttem egy lánnyal aki külsőleg nem vonzott. 1 hónapig bírtam. Semmi értelme ha nem tetszik.

Rossz a magány most is de inkább ez mint hülyíteni a másikat.

30F

2019. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya nőkènt bàtran merem àllítani, hogy "B tervnek" lenni sokkal rosszabb mint egyedül maradni, de ezt egy másik kèrdésem koràbbi vàlaszàban kifejtettem.

"A legutóbbi és legelső kapcsolatom 1,5 éve ért véget. "

Húha 1,5 èv kapcsolat nélkül egészen jellempróbàló tud lenni... Szerencsére nem törtél meg a haveroknak való megfelelès még mindig szempont, úgyhogy ember, benned aztàn van tartás! Tudod mit kell priorizálni a pàrvàlasztàsban, és ez tiszteletreméltó. Most pedig kikapcsolom a szarkazmus-generátort és megpróbàlom elfelejteni, hogy olvastam ezt a kèrdést.

Ezt a részt meg lefordítanà valaki magyarra:

"Én mivel nem nézek ki jól, sajnos én magam se hittem el. Elfogadtam magam olyannak amilyen... És adtam a határozott és csodálkoztam, hogy felsültem."

Olyan mintha egy AI most tanulná hogyan lehet hiteles kérdést kiírni ide. 🤣🤣

2019. dec. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval kell az a plusz egy kapcsolatba. Akivel 1,5 éve jártam ő se tetszett nekem, de amikor egyre többet találkoztunk annyira megfogott, hogy szerelmes lettem.


Aztán meg mindenféle indok kimondása nélkül, 2 hét múlva dobott.

2019. dec. 25. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!