Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álljam meg 32 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljam meg 32 és fél évesen, hogy semmire se költsek? Átlagot keresek,3 év múlva lakást akarok, ahhoz minden fillért félre kellene tenni, de nem tudom megállni, hogy heti 1 szer ne szórakozzak, csajozzak.

Figyelt kérdés
Vagy évente ne vegyek 100 ezerért egy laptopot, vagy 70 ért egy telefont. Vagy a hobbimra ne költsek évente vagy 50 ezret (horgászat). Plusz az autómba a benzin pl 3 ezer, hogy leugorjak a közelebbi nagyvárosba bulizni, ez havonta 12. Vagy a kötelezőm, ami 40 ezer ft. Sok, minden sok. Keres az ember 210 ezret vidéken, abból 70 a lakhatás, plusz elmegy sok minden kajára, tv, internet, telefon stb számlák. 70 et szoktam félretenni, ezt csinálom sok éve. De ehhez akkor nem vehetek soha semmit.
2019. dec. 26. 13:21
1 2
 1/16 gublug ***** válasza:
100%

Szia.

Dolgozz kulfoldon olyan helyen ahol bentlakas van.

Pl. angliaban live-in carer, vagy hotelokban bentlakasos alkalmazott.

Igy tobbet keresel es takaritasz meg es a motyoid is megveheted.

2019. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak így utazzak ki? tudok angolul, de azért ennyire nem, hogy simán elintézzek kint egy munkahelyet 1 hét alatt, meg a szállást is.
2019. dec. 26. 13:29
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha pénzt akarsz keresni én is azt mondom irány külföld. De ne anglia, hanem német vagy ausztria. Persze nyilván beszélned kell a nyelvet.

Egyébként szerintem nem költesz sokat. Ha nem költhetsz, és csak a meló meg a spórolás, semmi szórakozás, akkor ki fogsz égni szép lassan.

2019. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Évente új laptop és telefon azért eléggé luxus. Én évek óta ugyanazt a telefont és laptopot használom.

Autózás helyett tömegközlekedés. Autót a legtöbb embernek felesleges is fenntartania, sok kiadás, és igazából pótolható teljesen, csak annyira megszokta már, hogy nem tudja nélküle elképzelni az életét.

2019. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy ez hogy jön a társkeresési problémákhoz, viszont válalj 1 olyan másodállást amit szeretsz is csinálni, jártam màr ugy hogy nagyon belemerültem a munkába, tudtam is félre rakni meg költeni is. Viszont hosszutávon ez sem jó.
2019. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ÉVENTE új laptop és telefon? Minek?

Telefon 3 évente, laptop 5 évente bőven elég.

2019. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen feltételek mellett kompromisszumok nélkül nem fog működni sajnos.


a) keress többet és az életszínvonaladnak se kell csökkennie

b) érd be egy lepukkant cigányputri szintű olcsó kis kunyhóval.

c) költs kevesebbet laptopra, telefonra stb. és tegyél félre többet

d) költözz haza a szülői házba, ha van rá lehetőséged, így megspórolhatod a lakhatás árát, így ennyivel többet tehetsz félre.


Egyébként hidd el nekem, hogy nem a pénzszórástól leszel boldog. Gondolkozz időben, számold össze, hogy X idő alatt mennyit költesz mindenféle dologra és számold ki, hogy mennyi idődet töltöd érte munkával, majd tedd fel a kérdést magadnak, hogy tényleg megéri-e?

2019. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Évente laptop, de csak 100 ezerért? Miért nem veszel egyet 200-ért, és ne vegyél 5 évig újat.
2019. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Én 300-at keresek, de nincs kocsim, telefont 3 évente veszek 50 ezerért, laptopot 5 évente 150-ért.

Csajozni szoktam, de azt lehet kevésből is, ha tetszel a csajnak, nem kell megvenni a vonzalmát.


Olvass a spórolásról sokat. A kiszamolo.hu-t nem ismered? Azt kellene olvasgatnod


30/F

2019. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

210 ezerből az nem fog menni, hogy te albérletet fizetsz egyedül és mellette még lakásra is spórolsz.

Költözz haza és így 2x annyit félre tudsz tenni.

2019. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!