Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluban lakom, nem tudok lanyokkal ismerkedni, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Itt nincsenek egyaltalan ,22 eves vagyok,korombeli egy sincs. Szorakozasi lehetoseg semmi erre.suli meg ilyesmi nem johet szóba ,munkahely se.,Neten probalkozok aztan annyi.
2019. dec. 27. 10:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Csal fiúk lakanak ott?:D Dedos vagy? Mit tennél?!
2019. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem csak fiúk, próbáld végig olvasni amit írtam nincs nagyon hasonló korosztalyu.
2019. dec. 27. 21:36
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul: kiírtál egy kérdést, amire kapsz válaszokat, amik igazából jó megoldások, de te tulajdonképpen menthetetlen vagy, és nincs igazi megoldás a bajodra? Akkor mit akarsz? Sajnálni nem foglak. Kis településen laktam. Elmentem nagyobb városba tanulni, aztán maradtam dolgozni is. De próbálkozz netes társkeresővel. Volt úgy is pár csajom, hogy távkapcsolat volt köztünk. Kíváncsi vagyok, ez neked miért nem jó. Várom a kifogást.
2019. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem volt jó a tavkapcsolat..
2020. jan. 2. 12:22
 15/21 anonim ***** válasza:

Én ,legjobb haverom,unokaöcsém és sok haverom falusiak voltunk/vagyunk.

Egyik srác 17-18 évesen vett egy 2 ütemű trabantot. 16-20éves csajoknál jó volt azzal is örűltek ha autós pasijuk van. Okés 12 éve volt de szerintem ma is lehet ebből kiindulni.

Mostani legjobb haverom meg olyan helyen lakik nagyváros...15kmre nagy község neve legyen X nagyközség része kisfalu legyen Y 300an lakják.Tehát X-Y on lakik. Bár egy 2számjegyü főúttól 1km -re.12 éves dízel octáviája van. Ja 36 éves szüleivel él igaz 6 szobás nagyon nagy családi házban. Több nőt kezelget felváltva 25-45 éves korig. Szakmunkás vagyis szakember. Maszekolgat hétvégén,nagyvárosban dolgozik hétköznap. Maszekhoz cuccait tudja hol tárolni( garzonnal ellentétben).

Unokaöcsém. Apukája egy családi gazdaságit vezet falun illik tudni kézzel kaszálni rotációs kapához kicsit érteni stb. Nem győzi a maszekot vénasszonyoknak jár kaszálni kapálni fűrészelni hasgatni. Van egy 3 éves K astrája(?...ami a H után jött) beleül és megy.

Szóval: falun korodnak megfelelő autó 22 évesen egy 15-20 éves autó se szégyen. Okosan meg lehet keresni az árát . Normálisan vezetni !!!!! Járni csajok után.Szegény borsodban is évente többször van "bál" vagy falusi disco...Amire a normális romák és magyarok járnak akár 15-55éves korig is. (Bál).

Nagyim 25 fős faluban lakik átlag életkor 60 + volt szoci áfész-coop kocsma es bolt egyben. Biztos ismeritek 12nm a kocsma 25 a bolt kb. Kályha/cserépkályha fűtéssel,hátúl raktár.

Pár 10 ezer forintot invesztált az épületbe a vételáron felűl ,szerzett egy jó djt (hogy jött el máig sem értem) ,valami induló készletet és 100-200törzsvendége volt. 30-40kmről is jártak hozzá vendégek.

Többen elnyerték a fiatal gazda támogatást...

Milyen házban laktok?? Van külön élettered?

Pl unokatesómmal úgy vagyunk mint egy albérletben a városiak. Szülők alsó mi felső szinten. Van fenti konyha nem használjuk de ha rendszeresen járna fel csaj akkor lehetne. Neki 2 szoba+fürdőszoba a felsőszint. Nekem 1 szoba +fürdő. Mindkét helyen a na folyosó végén van a konyha.

2020. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Ismerkedj fiúkkal 😎
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd faluba elbuszozni? Legközelebbi város diszkójába elmenni busszal, vonattal, haverokkal összedobni a benzinpénzt az autóhoz? Vkinek csak van autója. Munkahelyet keresni a közeli városban? mert amíg munkanélküli vagy, ha tuctajával lennének lányok, akkor sem kellenél nekik.
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Legnagyobb baj itt a környéken nincs semmi szórakozás lehetőség csak kocsmák ott meg nem lehet ismerkedni
2020. jan. 5. 19:52
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is azt mondom, hogy ha ennyire nincs semmi lehetőség, akkor mozdulni kell. Vagy lehet türelmesen várni arra, hogy egy szép napon majd odaköltözik néhány korodbeli egyedülálló lány, de erre valljuk be, kicsi az esély.
2020. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező fejben van a baj .....Tudod a gyenge aki életképtelen süllyesztőbe kerül.
2020. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!