Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 35 felettiekre miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 felettiekre miért úgy néz a társadalom java, hogy, , hol a család, hol a gyerek"? Ha nincs, akkor meg Jesszus, te mit csináltál eddig, selejtes vagy, netán a saját nemedet szereted?

Figyelt kérdés
Betegnek aposztrofálják eddig. Itt is megfigyeltem, kirak egy 35 feletti egy kérdést, azonnal csuklóból rávágják és hol a férjed, feleséged? Ha meg nincs, akkor szörnyülködnek. Pedig lehet semmi baj az illetővel, csak visszautasítják folyton vagy elvált, sok év után szakított a párjával. Ez csak egy állapot.
2019. dec. 27. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal.
2019. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez egy elcseszett társadalom, elcseszett világ. Ezen nincs mit szépíteni. Ha egy picit kilógsz a sorból akkor már egyből kifognak és rád szállnak. Ez a helyzet mostanában. Legalábbis én így tapasztalom.
2019. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi társadalmunkban a másik b×a sportszerűen zajlik, mert addig is nem kell szembenézni az adott illetőnek, hogy neki van ugyan pl.: 2 kölyke, szép barátnője, de az állandó társas magányban való együttélés miatt szép lassan tönkremegy a saját kapcsolata is, ahelyett, hogy ezzel foglalkozna, és örülne, hogy neki ez van.
2019. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Mert masoknak is tonkre szeretnek tenni az eletuket.:D


Tessek itt egy statisztika:

[link]


Es akkor ebbe nem szamitottuk bele azokat akik csak a hitel,gyerekek vagy ki tudja mi miatt vannak meg egyutt...Szoval kb 10 hazassagbol 9 egy rakas szar, a maradek 1 szodaval elmegy. Ilyen aranyok mellett te kockaztatnal? Mert en biztosan nem.

Foleg hogy 90%-ban csak a ferfi veszithet,mivel a csaj kb egy borondon,es a p**jan kivul semmit nem tesz bele a dologba. Zarojel: Ezert is van az,hogy a hajlektalanok 90%-a ferfi.

2019. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mutattak itt pár napja egy válási statisztikát, hogy 56%-os a válások száma, de ha kivesszük az időseket, akik toleránsabbak és kevésbé akarnak már 60 felett elválni, akkor olyan 67% lenne ez az arány. Mindenki leoltotta a kérdés kitevőjét, hogy kizárt, ők csak kitűnő házasságokat látnak maguk körül, csak holtomiglan-holtodiglan létezik. Akkor ezek szerint mégsem, és olyan forró vérűek vagyunk ebben, mint spanbyolok vagy olaszok.
2019. dec. 27. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

A magyar ember fél a mástól és irigyli azokat, akik mernek másként élni(mint ahogy el van várva).


Soha életemben nem tartottam semmire sem a házasságot, baromság.

Gyerekeket nem szeretem.


Jó így nekem. Normális, hű és megbízható társat keresek és ennyi.

Amit elvárok a másiktól, azt én is megtudom neki adni. Ezzel vígan lehet boldogan élni.



Vissza kell szólni, mégpedig durván. Másból nem értenek, de van hogy abból sem, ezért többször kell nyersen elmondani a véleményed.

A te életed úgy éled, ahogy te akarod.

(Ha nekik ezt nem sikerült kivitelezni, és hagyták, hogy a társadalom beleszóljon az az ő bajuk.)

35N

2019. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Kit érdekel?


Xarok a társadalomra, az érdekel, hogy én más - más nőket hágok, ők meg a lelakott feleségeiket.


Ennyi!

2019. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Én is 35+-os vagyok,egyedül.Szerintem is probléma van azzal aki nem képes családot alapítani max 40éves korig.Általában egézsségügyi baj szokott lenni,vagy alkoholizmus.A legtöbb nő szemében is számít ez a dolog.Azért egy férfi képes arra hogy családot alapítson és tisztességesen felnevelje a gyerekeit.Bizonyos szempontból betegek és selejtek vagyunk.Viszont ezen túl lehet lépni,saját magadban is megtalálhatod a boldogságot,örömöt az életben.Van elég sok ismerősöm aki ebben a helyzetben van,nincs családja.Jobban megvizsgálva őket mindegyik problémás valamilyen szempontból.
2019. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de hány és hány olyan macsó van, akinek van családja. Csak egy dolgot kaptak, egy vonzó arcot és arra tudtak családot ,,építeni". Minden másban sok ilyen egy rakat kaki. Az is beteges egy kicsit szerintem, hogy csak van egy hozott-kapott dolga, és az elég is. Az megint csak beteg, hogy minden 4. férfi alkoholista, pedig van családjuk.
2019. dec. 27. 13:44
 10/15 A kérdező kommentje:
Plusz van egy pár ismerősöm, 4 is, akik 50-55 körül gyönyörű család mellett, és hatalmas lakás, több autó mellett bekattantak és öngyilkosok lettek. Ebből 3 alkoholista volt.
2019. dec. 27. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!