Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkednie egy zárkózott, csendes fiúnak?

Figyelt kérdés

Neten régebben sokat próbálkoztam, de csak rövid beszélgetés jött össze max, találkozás sosem.

Tudom hogy ciki, de élőben eddig csak egy lánnyal próbálkoztam ismerkedni, de néhány találkozás, és annyi is volt. Igazából alig látok az utcán olyan lányt aki igazán tetszene, megszólítani meg teljesen ismeretlenül nem nagyon van bátorságom.

Mit ajánlotok nekem?

22/F


2019. dec. 27. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármit írok, mivel gyáva nyuszi vagy úgysem fogod csinálni.
2019. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne az utcán próbálj ismerkedni, hanem pl. kulturális, ismeretterjesztő rendezvényeken, kiállításon, előadássorozat szünetében, stb.
2019. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!