Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek miért van az, hogy pl Tinderen párba álltok valakivel az ír csak nem válaszoltok? Holott eléggé sok írja az adatlapon hogy kezdeményezés a férfiaké ez jó de legalább válaszolna .

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
meggondolta magát, nem tetszel neki eléggé. Meg ír nekik 20 másik, nem tudnak mindenkire odafigyelni-
2019. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megpróbálom válaszolni, de nem feltétlen vagyok ott 0-24ben..

Persze ahogy az első is írta, elég sokan írnak, lehet nem vett észre. Én például kifejezetten utálom ha valaki két óránként irogat, vagy ha valaki csak a szia, muzi-ig jut el.

De szimplán lehet az is, hogy írt neki a szőke herceg és vele van elfoglalva😅

2019. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg, melletted kb 200 másik férfi is nyomul rá, ebből több tucat nálad jobb pasi. Az, hogy párban álltok, semmit sem jelent. Van még kérdés?
2019. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert napi 100 levelet kapnak, és abból a 100 levélből annak írnak vissza inkább, aki jobban néz ki. Nem nézel ki elég jól.
2019. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk melóhelyen lett ám személyeskedés meg sértődés mikor magyaráztam a nyugdíj előtt álló de fiatalkori szexeléseiről nosztalgiázó tagnak hogy ha fiatalkori énje időgéppel idejönne meglepődne. Akkor ha az utcájában volt 10-10 fiú és lány ő meg a felsőházba (top 5 )be tartozott már válogathatott.Akkor azzal szexuáltak az emberek akik kéznél/szem előtt voltak.Most a net okostelefon meg kismillió app idején nem utcában kell a jobbik felében lenni a válogatás hoz hanem 5km sugarú körben dobogósnak, ha nem dobogós de a top 20-30%-ba azért befér akkor még jut neki nő. Ha ebbe se fér bele akkor kivárás marad hogy azokra hajtson akik megunták hogy fizikailag nem férnek hozzá a platina-hímtaghoz
2019. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt meg is fordíthatjuk, ha a kutyának nem kellesz az utcából, neten még találhatsz társat. Én elmúltam negyven és én is külföldön találtam társat, mert a magyar férfiak nem voltak rám kíváncsiak.
2019. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!