Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire égő az ha 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire égő az ha 33 éves létemre még nem sikerült összehoznom egy stabil párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Próbálkozom, keresem a személyt, de eddig nem sikerült. Nem tudom miért, nem passzolnak, nem jönnek össze a dolgok, nem jó a csillagok állása vagy mit tudom én, de nem sikerül.

A jövő héten is megbeszéltem egy randit egy nővel, de már most úgy érzem és tudom, hogy nem akarok tőlle semmi komolyat, csak elmegyek tiszteletből, ha már megbeszéltem vele.

Nagyon feszélyező érzés, hogy nem sikerül találni valakit, akivel úgy érzem, azt az érzést, azt az igazi erős érzést, hogy minden percben vele szeretnék lenni.

Nem értem miért van ez, pedig könnyen le tudok szervezni randikat, de mégsem jön az érzés és kippukkanak mint a lufi és nincs következő randi, nem kívánom a következő találkozást.

Baj lehet a kémiámmal? Mi lehet ez, hogy nem jön az az érzés amikor jó, amikor megézkeztél, amikor partot értetek, amikor azt kívánod, hogy legyen folytatás és úgy érzed, hogy az idők végezetéig vele, mellete akarsz lenni.



2019. dec. 27. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy teljesítménykényszert érzel és jót tenne egy kis szünet.
2019. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy jót tenne.

Nem tudom hogyan, milyen módon tudnék szünetet tartani? Milyen az a szünet ami jótékony hatást fejthet ki?

2019. dec. 27. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát elég fura, hogy kb. 20 év alatt nem jött össze.


Annyi vagyok mint te. Hosszú kapcsolatom volt, annak vége lett, majd másfél év alatt több mint 20 nővel/lánnyal voltam alkalmi vagy laza kapcsolatban, mert nem vágytam többre, majd megtaláltam azt aki tényleg vonz mindenféle módon. Kétlem hogy ha ő nem jön a képbe, ne lett volna más. Pedig elég magasra teszem a mércét. Szóval valahogy nagyon válts stratégiát. Értelmetlen randira meg ne menj el, max ha meg akarod dugni.

2019. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
trollot kiáltok
2019. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan vagy, mint az egyik kollégám. A legfőbb baj vele és veled az, hogy nem tudjátok mit akartok. Előadja, hogy ilyen meg olyan intelligens nőt vár, nagyképűen persze, aztán csodálkozik, hogy semmilye nincs. A javaslatom az, szedd össze magad, döntsd el mit akarsz, és csak aztán kezdj bármit is! Gondold végig miket vársz el egy nőtől! Gondolom az elvárásaid irreálisak. Ezekből adj le!
2019. dec. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem nézel ki jobban az átlagnál, úgy pedig nagyon nehéz olyan nőt találni, aki elfogad. A másik oldala pedig, hogy amelyik nő értelmes és elviselhető, az már tizenéves kora óta foglalt.
2019. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megerkezos erzes nem jon azonnal, romantikus alkatkent lehet szerelem elso latasrat keresel viszont van amikor sokadik latas kell.. javaslom ha egy no mondjuk bejonne kulsore es jol erezted vele valamennyire a randin,menj el legalabb meg egyszer vele. A masik amit el tudok kepzelni h tudat alatt teszel magadnak keresztbe az ilyen elvarasokkal mert valamiert felsz egy kapcsolattol es a vele jaro pl csalodastol
2019. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem égő! Lehet túl intelligens vagy.
2019. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem kötelező párkapcsolatban élni, bármennyire is beléd akarják nevelni.
2019. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha neked úgy jó, akkor jó.
2019. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!