Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a brutális statisztika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a brutális statisztika, hogy ugyanannak a pasinak 4-szer annyi nő ír vissza a társkeresőn, ha külföldinek adja ki magát?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt valami kézzel foghatóval is alá tudod támasztani a farkadon kívül?
2019. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Brutális statisztika, esetleg linket?? Ja tudom, most jön az, hogy minden magyar nőnek külföldi férje van.
2019. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

És? Mire mész egy visszaírással?

Kinek ne keltené fel az érdeklődését, hogy mit keres egy külföldi ember egy magyar társkeresőn? A közértben is szóba elegyedünk emberekkel.

Ennek semmi köze nincs a párkapcsolat kialakulásához.

2019. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Egyszerű.


Mert azt hiszik...és sajna az esetek többségében joggal, hogy az pénzesebb, és majd elviszi őket az izgalmas nyugatra.

2019. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező! Megkérdezhetem, hogy mindezt MILYEN NYELVEN?
2019. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

És megnézted milyenek ezek a nők?

Én a magam részéről sosem írnék külföldön élőnek.Nem hiszek a távolsági dolgokban.Lehet van, akinek sikeres a dolog, de ez max.1-2, azért meg nem pazarolom az időmet feleslegesen.

2019. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ollókezű Edward ***** válasza:
73%

Ezeket a "picsogok-mert-nincs-olyan-sikerem-mint-a-külföldieknek" kérdést ugyanaz a posztoló írja ki, vagy többen vagytok?

Lehetséges, és pedig azért, mert a külföldiek a nőket is embernek nézik, jobban bánnak velünk, mint ti. Ha ti is elkezdtek jobban bánni a nőkkel, akkor ti is kelendőbbek lesztek. Ilyen egyszerű.

2019. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem láttam ilyen statisztikát, de egyébként logikusnak tűnik. Férfiként akkor tudunk sikeresek lenni a nőknél, ha valamiben ki tudunk tűnni (lehetőleg pozitívan) a többiek közül. Egy külföldi férfi kitűnik a magyarok közül, tehát már csak ezzel is felhívja magára a figyelmet.
2019. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Fesztiválokon meg pesti szórakozóhelyeken a magyar férfiak is angolul beszélnek hogy versenyben maradjanak
2019. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként én is azt tapasztalom ,hogy egyre több csaj ismerősömnek van külföldi párja. Nem tudom miért lett most annyira mánia ez...

De a durva az, hogy sokaknak közülök olyan országokból jött faszija van, ami abszolút nem indokolja (ha mondjuk pénzéhes a csaj) a dolgot...

2019. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!