Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szűz férfi azt kamuzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szűz férfi azt kamuzza magáról a nőknek, hogy már volt együtt több nővel is, az hatásos lehet, vagy semmivel nem lesz előrébb ezzel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, aki ezt megpróbálta, volt valamilyen eredménye?

2019. dec. 29. 14:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén én szólva én sosem úgy ismerkedem, hogy az exeirol kérdezgetem a másikat. Ha szóba kerül, oké, de egyébként nem érdekel különösebbzn, az már úgyis a múlt.

De a helyedben nem kamuznek erről, mert az ágyban ki fog derülni... Nem az, hogy béna lennél, de pl. én először az ágyban nagyon meg voltam szeppenve, azt sem tudtam, mit csináljak, mi lenne jó a másiknak, most már ez abszolút eltűnt. Gondolom, ez általában így van.

2019. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
1-es vagyok, én lány vagyok egyébként.
2019. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%

Kb ezeknél a "barátnőimnél" így volt


1. Elmondtam a szüzességemet: Szakítottunk, ő is szűz volt.

2. Elmondtam: Elment külföldre, majd messengeren dobott

3. Elmondtam: Ő is szűz volt, megmondta hogy neki ez így nem megy és elvesztettem a férfiasságomat nála. Ez volt a legdurvább mert 19 éves értelmes lány volt és beleszerettem.


4. Hazudtam róla (azt hogy 2 lánnyal voltam már): 2 hétre rá szakított hogy nem engem keresett... de szerintem levágta a félénkségemből


5... ez volt az igazi áttörés 😃 ennyi elb..szott bénázás és sikeretelenség után már nem kockáztattam.

Ahogy elkezdtünk randizni felhívtam egy prostit, elmentem hozzá és elvetettem a szüzességemet.


Majd a lánynak este azt hazudtam hogy voltam 2 lánnyal már. Egyértelműen bejött mert végre életemben először határozottan viselkedtem. Nagyon jó első szeretkezés volt vele, pár esetlenségen kívül simán ment.


Azóta helyrejött a szexuális életem jóval 25 felett....


Szóval visszagondolva: Soha az életben nem mondanám el többet 😃 ez akkora szakítóerő a lányoknál. Tudatalatt érzik hogy baj van veled, egy lúzer vagy. Akkor inkább a prosti és a hazugság gyakorlása tükörben. Nekem bevált, méghozzá nagyon is. Azóta teljesen más lettem fejben.

2019. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Ne mondd azt, hogy még szűz vagy inkább, ha oda kerül a sor jegyezd meg, hogy már nagyon rég voltál nővel.

Hidd el sok férfi elég béna az ágyban pedig tényleg voltak barátnői.

2019. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Az ismerkedésben milyen tapasztalataid vannak?
2019. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Ollókezű Edward ***** válasza:
45%

Nekem volt szűz pasim, de nem csináltam ügyet belőle, egyszerűen nem számított. Utána viszont saját elmondása szerint úgy megnőtt az önbizalma, hogy más nőket akart kúrogatni. Tehát szűzzel nem kezdünk, ha komolyan gondoljuk, mert egy idő után mást is fel akar majd próbálni.

De egyébként erről nem lehet kamuzni, úgyis észrevenni, hogy nem voltál még p!n@közelben. Szerintem szedj fel valami kis nyefkét, próbálj fel pár nőcit, és akkor kezd komoly kapcsolatot, ha már meguntad a folyamatos hódítást.

2019. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
#6, Te szerintem biztosan nem nő vagy. Nem írnak így...
2019. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem leszel elörébb. Tapasztalatot nem tudsz hazudni. Akit a szüzességed zavar, azt a tapasztalatlanság is zavarni fogja.

Más meg pont értékelni fogja, hogy ő lesz neked az első, akit sose felejtesz el.

2019. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Én szűzként azt hazudtam, hogy profi vagyok szexben, és a lány lefeküdt velem.


Tegyük hozzá: szerette a szüzeket, de abban az élethelyzetben inkább egy profira vágyott, ezért hazudtam.


Nos, így vesztettem el a szüzességem

2019. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

A szememben semmin sem változtat ez az információ. Őszintén szólva nem is nagyon kérdeztem ezt még meg a partnereimtől, legfeljebb akkor, mikor már egy ideje együtt voltunk.


Lehetett ugyanis bármennyi emberrel, ha szar, akkor szar, lényegtelen mit állít. Ha meg jó, akkor meg az sem érdekel, ha szűz. Randiztam valakivel még egyetemista koromban, ő is nagyon mondta, hogy nem szűz, de egyrészt csókolózni is élvezhetetlenül tudott, másrészt meg végig remegett meg minden baja volt, annyira be volt szarva tőlem. Egyértelmű volt, hogy hazudott. Kiábrándultam.

2019. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!