Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, utasítottatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, utasítottatok el azért pasit, mert bizonyos kor után is még otthon élt az anyjával? 32 vagyok, és igen, otthon élek,1 év múlva lesz pénzem kis lakásra (családot úgysem akarok), de addig is kapom a sok nemet. Vagyis szó nélkül lelépnek.

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem nőként, de ilyen esetben hazudj. Családot úgyse akarsz, úgyis szakítás lenne a vége emiatt, akkor meg nem mindegy? Kamuzd be, hogy anyád lakik veled, mert figyelni kell rá, vagy ilyesmi.
2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én azért lépnék le, mert nem akarsz családot. Akkor minek pazaroljam az időt veled? Maradj anyáddal!
2019. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátom otthon lakott amikor megismerkedtünk, 29 volt.

Vele szerencsém volt, mert lelkiismeretes és nem mamapicifia.


Szerintem sokan azért félnek, mert a legtöbb anyánál lakó férfi (és nő) kiszolgáltatja magát és semmilyen házimunkát nem végez, plusz nehezen válnak le az anyuról, aki gyakran még fúj is az új partnerre.

Vagy a család téma kavar még be.

2019. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

#3


De olyan is létezik ahol "anyuci" nem engedi meg. Ismerek ilyet, ahol anyuka szabotálta el a fia egyetlen igazi kapcsolatát, és üldözte el a menyasszonyát. Meg úgy minden lehetőségét ilyen téren. Műbetegség, emberrablás, cselszövések? Minden belefért.

2019. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Az mitől jobb, hogy figyelni kell a mamára? Rögtön arra gondolnék, hogy na, akkor ez az én feladatom lesz.


És én sem akarok gyerekeket, de pont ezért nem akarok önállótlan felnőttet sem.

2019. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

"És én sem akarok gyerekeket"


Sajnos ez olyan ritka. Bár többen lennétek ilyenek.


Mondjuk én nem élek együtt egy rokonommal sem, és nem is fogok soha, jobb ez így.

2019. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

#6


*esetleg idős koromban testvéremmel meg a cica-seregével, elnosztalgiáznánk gyerekkorunkról.

2019. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
54% Igen, nekem is volt barátnőm, aki olyan férfival randizott, ahol az anyu randi közben hívta, hogy mikor ér haza. Szerintem ezek az emberek valahol áldozatok, mert az anyuka érzelmileg zsarolja, terrorizálja a gyerekét, aki lehet hogy felnőtt ember, de mégiscsak az anyjáról van szó. Aki nevelte a kezdetektől és már akkor elültethette benne a szorongást, félelmet , lelkiismeretfurdalást.
2019. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az én anyám rugalmas, akkor válok le róla, amikor összejön az önerőm a lakásalaphoz.
2019. dec. 29. 20:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy külön éltél tőle?
2019. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!