Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már Gyk-s élő találkozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már Gyk-s élő találkozós ismerkedés összejövetel vhol magányosoknak, keresőknek ujrakezdőknek-milyen számban megy itt az ismerkedés valós, sikeres, van értelme ilyet rendezni?!?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha lesz is ilyen akkor annak pontos megnevezése "Tömegverekedés" lesz. Mondjuk egy Gegi vs Balázs ütközet érdekes is lehetne.


Ismerkedés itt? Ugyan már :D Ezen az oldalon mindkét nem legrosszabbjai sorakoznak fel, még azok is érintettek akik önmagukat ilyen "full-menő-arcoknak" állítják be.

2019. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi értelme lenne? Hogy az incelek bedühödjenek, hogy nem Candice Swanepoel itt minden nő, akivel beszélnek?
2019. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

#2


Van aki tényleg ilyesmit gondol? Mert karikatúrának jó ez az elképzelés, de TÉNYLEG van olyan itt aki ilyesmit gondol?


Bár abból kiindulva, hogy sokan azt hiszik, hogy a politikusok "értünk vannak", meg azok a kis szar adományok tényleg eljutnak az éhezőkhöz (és nem nyúlja be a szervező) meg ilyenek... Az emberek (mindkét nem) hülyék.

2019. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Kiderülne, hogy kik azok, akik rengeteg lábfétises kérdést írnak ki hiába, mert nincs lábfétist kedvelő nő az országban.
2019. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Sok kérdés volt már erről, hogy kéne egy ilyen találkozót szervezni, általában lefújják, mondván pont azért vannak itt, mert anonim fórum, aki kíváncsi valakire, az privátot ír és ha akarnak, személyessé tehetik. Amúgy nőként én sem mernék elmenni egy ilyenre, túl sok a nőgyűlölő. Amúgy BÚÉK :D
2019. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam innen egyszer egy lánnyal. Nem állapítottunk meg egymásról semmilyen negatív pszichés kórképet. De aztán nem lett belőle kapcsolat.
2019. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az első párom itt ismertem meg, vagyis a humor kategóriában. Régen kicsit többet lógtam fent itt, mint kellett volna! :D

5 évig voltunk együtt..:)

2020. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
2* volt olyan, hogy nagy eséllyel találkozni fogok valakivel, de nem lett belőle semmi. Úgy 3-5 éve negatív felhozatalt tapasztalok a tématartalmak tekintetében, sok a tinédzser itt, így nem nagyon lenne haszna.
2020. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ez nem sértés, de régen jobb volt itt a közösség. Akkor mèg több érelme lett volna. Most már több a troll és a gyakori filozófus.
2020. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Anonimban mindenki tolja a Nagyarányú faszt,azt lehet tényleg zombik társasága,ja bocs okostelefonról írok...
2020. jan. 1. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!