Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell jól és eredményese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól és eredményesen használni a társkereső portálokat férfiként női párt találni?

Figyelt kérdés
Ötleteket, tanácsokat, saját példákat szeretnék kérni.

2020. jan. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként női párt úgy találhatsz a legkönnyebben, ha leszűröd, hogy a nőket mutassa. Ez azért a legtöbb társkeresőben opció.

Egyébként előnyös, de nem mesterkélt képeket tölts fel, a bemutatkozásod ne legyen közhelyes, ne "szia, mizu?"-val indíts egy beszélgetést, és óvakodj az üvöltő helyesírási hibáktól. Ha ezek stimmelnek, akkor már jó közelítéssel beszélgetni is el tudsz kezdeni pár hölggyel. Hogy onnantól mennyire leszel eredményes, az elsősorban rajtad áll.

2020. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nőként használtam. Legyen 2-3 normális friss fotód, töltsd ki a magadról részt, egy pár mondat hogy milyen vagy és mit keresel (komoly vagy alkalmi) nekem tetszett ha valami nem túl nyálas, inkább poénos dolgot írtak ki, akkor még ha képek alapján nem is volt annyira szimpi, a leírt szöveg miatt "jobbra húztam tinderen"
2020. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Brutál jól kell kinézni, ennyi a titka. Minden más mese.
2020. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

3-nak igaza van.


Első sorban ez a lényeg. Addig nem állnak veled szóba. De ez természetes.


Én szórakoztam már egy időben mikor meguntam a társkeresőket, kipróbáltam , hogy egy jóképű férfiról töltöttem fel képet.... és lám lám nagyon sok nő írt...

2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csunya vagy, esélytelen, lehet akar milyen jo szoveged, fotozhatod magad ferrari mellől,nem számit.
2020. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az adatlap rendben kitöltve, bemutatkozóm is, képeim is vannak.

A keresési szűrőket is tudom használni, mégsincs igazán eredmény mert nem találok egyezést.


Nincsenek magas elvárásaim, s mivel én sem vagyok egy Adonisz ezért modell cicababákkal nem is foglalkozom.


Ha megadom a feltételeket akkor többnyire az ország másik feléből vagy minimum x 100 km re vannak eredmények.


Úgy vagyok ezekkel, hogy inkább nem pazarlom az időmet olyanokra akik elérhetetlenek.

Természetesen írtam és írok is időnként valakinek, mondván legalább ismerkedem, hátha.

Aztán a legtöbb még egy nemet se képes visszaírni.

2020. jan. 1. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Tinder.


Képekkel foglalkoztam több ideig. Pl photofeeler oldalon idegenekkel pontoztathatod a képeidet, ami segíthet kiválasztani a legjobbat, legelőnyösebbet.

Tipikus javaslatokat lehet olvasni oldalakon, hogy mi lehet nyerő... tehát pl. Hobbis-sportolós kép, kisállattal pózolós, kedves-mosolygós.

Személy szerint nekem (férfi vagyok én is) nőktől nagyon meggyőzőek a randiszituációt idéző képek. Tehát pl egy kép az asztalnál egy étteremben egy étellel vagy itallal. Szerintem ez bejöhet férfiaktól is.

És hát érdemes jó minőségű képeket használni, törekedni a természetességre. Az elmosás effektek és filterek romba tudnak dönteni, felejtősek.


Nekem húgom el szokta olvasni a Biot. De hogy abba mi jót lehet írni, arról nekem semmi jó tapasztalatom sincsen.



Tinder használata. Férfiként felesleges lapozgatni. Nők nagyon válogatósak, nagyon kis aránnyal húznak jobbra (erről van statisztika is neten, döbbenetes a különbség a nemek között). Ne erre pazarold az időt! Első körben a nő választ tehát. Nyomdd a likeot addig, amíg enged, amíg lehet szívezni,ne is nézd, hogy ki van ott (külföldieket kihagyhatod mondjuk, ennek Pesten van jelentősége, ahol bazinagy a felhasználói szám. Megyeszékhelyen néhány nap után nem tudod elhasználni az összes likeot, mert nincs annyi új belépő, mint amennyi likeot adnak ingyen/nap), és aztán majd a matchek közül eldöntheted, hogy kinek is fogsz írni végül. Tehát csak a matchek közül kell majd válogatnod.


Szóval a fentebb említett arány miatt is lehet, hogy a nőknek több kell, mint külső és képek. Leírásra lehetne gyúrni emiatt, de nem tudom mi a hatékony, mi az, amivel a hozzádillők érdeklődését fel tudnád kelteni. Ehhez végezhetnél kitatómunkát!

2020. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nem érdemes mindenkit jobbra húzni, mert egy idő után hátrébb sorol a rendszer és egyre népszerűtlenebb profilokat ad csak ki lehetséges partnerként.


Az első és legfontosabb szabály szerintem az, hogy ne legyél rászorulva a netes ismerkedésre. Fogd fel egy érdekes időtöltésként, ahol talán (!) némi szerencsével találkozhatsz a leendő pároddal, de emellett legyen offline életed is, tudj élőben kezdeményezni nőknél, legyen vegyes haveri társaságod, lánybarátaid stb.


Jellemzően azok szoktak itt is elkeseredett kérdéseket kiírni, akiknek az egyedüli közösségi élménye, hogy vadidegen nőknek írogatnak netes társkeresőkön (rosszabb esetben Facebookon), több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel.

2020. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„Úgy tudom, hogy nem érdemes mindenkit jobbra húzni, mert egy idő után hátrébb sorol a rendszer és egyre népszerűtlenebb profilokat ad csak ki lehetséges partnerként.”


Ez így van. De számít ez ott, ahol 50 kilóméteren belül 500 korban megfelelő ellenkező nemű van? Nem hiszem... elég hamar ki fog adni mindenkit mindenkinek a rendszer. Pesten kívül ez a helyzet.

2020. jan. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!