Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők? Hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Hogyan álltok késői szűz pasik elfogadása terén?

Figyelt kérdés

Nos a probléma ott kezdődik, hogy megkésett szocializáció miatt most közel 23 évesen bénázok olyanokkal amikkel 15-16 éves kissrácok szoktak.


Mielőtt jönne a kérdés, hogy mit csináltam az elmúlt 7-8 évben, nem papnak készültem, nem voltam több évig kómában sőt hajótörött se voltam. Diagnosztizálatlan Asperger szindrómás, illetve Asperger gyanús vagyok. Vagyis nem normális ütemben szocializálódtam mint a nagy átlag, hanem némileg megkésve.

Csak magas intelligencia szintem révén(nem beképzeltségből mondom) tanulékony vagyok, a ,,normális emberek" viselkedését ellesve, azt másolva fejlődgettem.


Utóbbi időben már néhány randit sikerült összehoznom eddig eredmények nélkül, elvileg most hétvégén is lesz egy ha úgy akarja Isten meg a Párt és a Szakszervezet is.


Viszont előre gondolkodva, eszembe jutott, hogy tök szűz vagyok, valószínűleg nemigen tudnék az elvárásoknak megfelelően muzsikálni az ágyban. Hallok sztorikat miszerint azért lettek dobva srácok, mert nem voltak elég jók az ágyban, méghozzá olyan csajszik által akikből ezt nem néztem volna ki. Meg a kérdéses srácok is azért nagyságrendekkel előnyösebb helyzetből indultak mint én. Attól tartok, ha összejön valami akkor ezen a ponton bukok meg.

Valamint szerintetek első alkalom előtt érdemes e ezt előre közölni, nehogy a helyszínen legyen koppanás?


Elsősorban 18-25 közötti lányok válasza érdekelne, de bárki írhat akinek releváns hozzáfűznivalója és tanácsai vannak.



2020. jan. 2. 07:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
78%
Késői? Ne viccelj, én 32 vagyok szűzként, na ez a késői. 25 alatt teljesen normális.
2020. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén 23 éves vagyok. Nekem nem jelentene gondot. Se a szex se a párkapcsolati tapasztalatlanság ha amúgy megszeretlek. A kérdés számomra inkább az egyéb szocializációs gondok mert gyanítom nem csak a párkapcsolatok terén vannak elmaradások. Mindenesetre a helyedben nem görcsölnék ezen.
2020. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
83%
Semmiről nem vagy lekésve. Én a későbbit, 30 fölött is elfogadom, ha elfogadja a másik fél, hogy én sem vagyok nagy lepedőakrobata, bár én már nem vagyok szűz, de sokat tapasztaltnak sem számítok ezen a téren.
2020. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó éves voltam a fősulin, mikor elvesztettem a szüzességem, az akkori kedvesemmel együtt, aki fél évvel volt fiatalabb. Ha nem lettem volna szűz, akkor sem érdekelt volna. Talàn még jó is volt, hogy tudom, nem az a nagy nőcsàbàsz. Vele akartam lenni.

Viszont aspisként én is aggódnék a tàrsas szkilljeid miatt.

2020. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
44%
Elfogadják, feltéve, hogy nem mondod el nekik. Nem fogják észrevenni, ne aggódj!
2020. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
56%
Ha mar a szexig eljutnek valakivel, nem dobnam ki egy alkalom utan, de attol tartok, egy ilyen sraccal addig nem jutnank. Nem jon be a benazas, nem cuki amikor egy felnott ferfi a kezemet se meri megfogni, nem aranyos, hogy nem tudja magat normalisan kifejezni az izgulastol. Amennyiben a szimpla beszelgetos randik alatt rendben van a masik, van egeszseges onbizalma es eljutunk a szexig, talan nem lenne akkora baj, ha nem egy lepedoakrobata azonnal. Abbol kiindulva, hogy a normalis onbizalommal rendelkezo sracok se szoktak olyan fuuuuu de jok lenni, csak azt hiszik magukrol😂😂
2020. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
26%

#6, Nem vagyok aspis de 3-4 lány pont ezért dobott. 1-2-3 hét után. Képtelenek tolerálni a bénázást, szorongást, gyengeséget. Csak azután kaptam esélyt miután elvesztettem a szüzességemet és helyreállt az önbizalmam.


Előtte már azon is izgultam hogy együtt ebédeljek egy barátnőmmel. Nem tudtam hogyan kell viselkedni vénszűzként. Annyira gáz volt. Torkom gombócban volt a randik előtt, és inkább mentem volna ha élni a agglegény kis életemet ahogy eddig. Szinte nem is akartam kapcsolatot mert minden új volt és ijesztő. Mintha kilöktek volna 25 év egyedüllét után az óceán felett egy repülőből.


Miután a szüzességet letudtam legalább ez nem nyomasztott és határozottan viselkedtem szexualitás téren. Nincs olyan lány a földön aki papíron "kedves" jellem mellett né vágyna arra hogy úgy nyúljanak hozzá mint egy férfi tenné... határozottan, és úgy hogy teljesen beinduljom tőle. Ez akár egy érintés is lehet, és ehhez bizony gyakorlat kell. Kolönben a szerelem ki se alakul...

2020. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy mi aranyos vagy mi nem az eléggé relatív.De a késői szüzesség sohasem aranyos, az biztos. 😃 inkább furcsa... és egy jelzés hogy nem tudtál valamiért kapcsolatot teremteni a nőkkel eddig.


Hogy mit szeretnének és mit várnak a nők ilyen téren és ilyen korban? Egy határozott társat akire lehet számítani, és ösztönösén ráérez a dolgokra. Ez már sajnos nem az a kor, amíg 1 hónapig vártunk arra, hogy a kisujjunk összeérjen sétakor elvörösödve... 😃 meg az első esetlen csók a sulibüfé mögött stb.


Ezért kell minden segítséget megragadni az önbizalom helyrerakásában. Pszichológus, pszichiáter, coach, barátok, kemény személyiségfejlesztés, sport - főleg közösségi. Olyan munkahely ahol lehet gyakorolni a társas érintkezést és a nyílt beszédet...


Máshogy nem megy, nagyon ritka ilyen korban már amikor elviselnek egy gyernőtt fiút...és a szűz lányok is mégritkábbak.

2020. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
69%

7: "Különben a szerelem ki sem alakul"

Eleve olyannal vagy együtt, akivel szerelem van, nem? Vagy csak én nem értek itt valamit....

2020. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
7 Pont errol beszeltem, hogy a benazas nem vonzo. A szex alatt, hogy nem jo, arra gondoltam, hogy nem akkora tragedia ha nem tud hatalmas orgazmusokat okozni elso par alkalommal, a ferfiak tobbsege nem tud (nem, nem szexeltem a ferfiak tobbsegevel, de kerdezzetek meg barmilyen not, ugyanezt fogja mondani), boven eleg, ha nem retteg az alkalomtol (vagy legalabb nem mutatja), ha hagyja hogy az osztonei iranyitsak, abbol baj nem lehet. Ne legyenek hulye kerdesek (igy jo? nem faj? bedughatom mar? stb mittomen miket lehet kerdezni :D) csak csinalja amire vagyik, nem kell tulkomplikalni, mondom ha mar a szexig eljutsz valakivel, ott mar nincs ok parazni!!
2020. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!