Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderről mi a tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről mi a tapasztalatok, javasolnátok?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha barátnőm (21 f vagyok), sem alkalmi kapcsolatom. Nem nagyon tudok ismerkedni. Még ha esetleg látom, hogy lehetne is esélyem 1 lánynál, nem tudom leszólítani, nem tudok normálisan kezdeményezni. Pedig egyáltalán nem tartom magam visszataszítónak. Oké, alacsony vagyok, kicsit kisfiús, de azért szoktam látni olykor, hogy nézeget 1-1 csaj. Igényes vagyok a külsőmre, próbálok illedelmes, kulturált és magabiztos lenni. Ritkán járok el,van 1-2 haverom, de ők sem azok a partizósak. Őszintén szólva utálom az ilyen neten keresztüli ismerkedéseket, de nagyon be vagyok már savanyodva, hogy soha nem beszélhetek lányokkal. Nem is mondanám, hogy úgy regisztrálnék, hogy jajj most mindenképp fel akarok szedni valakit, pláne nem ilyen szexőrültként tekintek a dologra, inkább aféle szórakozás, flörtölés, és neadj'isten nyitva hagyni a kaput, ha lenne valami komolyabb. Legalábbis ha regisztrálnék kb. ilyen szándékokkal. Kérdés, szerintetek regisztráljak-e. Vannak kétségeim, ha esetleg nagyon rossz visszajelzéseket kapnék, még inkább elmenne az önbizalmam, amint mondtam nem vagyok híve az ilyen felszínes dolgoknak, Instagramom sincs. Vagy pl. szerintetek írjak-e magamról valamit, ha igen mit és mennyit? Félő, hogy ha írnék pár mondatot magamról, arról hogy mit szeretek csinálni, hogy viszonyulok az élethez, egyből azt hinnék, hogy komoly párkapcsolatra vadászom, ami azért nem feltétlenül igaz, még ha nem is zárkózom el. Na meg félek attól is, hogy az ismerőseim előítéletesek lennének a dologgal kapcsolatban, esetleg ha a szüleim megtudnák, ők konzervatív emberként mit szólnának a dologhoz. Mit tanácsoltok, és aki használta közületek az alkalmazást mit tapasztalt? Vagy ti milyen szándékkal regisztráltatok, milyen szándékkal húztatok jobbra valakit? Mondjuk fizetni nem nagyon akarok a dologért, azt hallottam akkor is alakulhat ki match, ha nem fizetek elő, és nem látom ki lájkolt be, hiszen többnyire azokat dobálja fel elsőre a Tinder.

2020. jan. 3. 00:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A Tinder matchek nagyon kis százalékából lesz valódi találkozó, még kevesebből lesz bármi más. Sőt, a legtöbbször pár mondat után kifullad az egész (már, ha válaszolnak egyáltalán). Szóval, ha az ember önbizalom hiányos, akkor csak olaj lesz a tűzre. De persze összejöhet bármi, szóval egy próbát megér
2020. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem veszithetsz semmit de keszulj fel h nem konnyu part talalni de meg ramdit se osszehozni rajta de ez ne vegye el a kedved ez egy hosszu folyamat, amig talalsz vkit akivel ossze illesz.
2020. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondjak a tapasztaltak hogy (tisztelet a kivetelnek) de kb 1 evet ra kell szanni. Nekem barati korben van egy ismerosom aki tenylegesen sokaig volt fenn, pikk pakk osszejott egy lannyal es most csak pislogok hogy ossze is hazasodnak... ;)
2020. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem hagyomanyos parkereso oldalakkal kapcsolatban van tapasztalatom, de mar regrol, mert mar nagyon regota nem probalkozok igy. A tinder is az vegulis. Valami olyasmi pszichologiai hattere van az internetes tarskeresesnek, hogy a tarskereso oldalak olyanok, mint egy aruhaz nagy termekvalasztekkal es ezert meg az is nagyon valogatni fog, akinek amugy a belso kisugarzas fontosabb, mint a kulso. Mert ott van az emberekben, hogy hatha talal egy jobbat masnap, vagy a kovetkezo heten. Sokan egyszerre tobb emberrel is felveszik a kapcsolatot, tobb vasat tartanak a tuzben, de egyiket sem fogjak valasztani. A kuldott fotok is olyanok, hogy mindenki a legjobbat teszi fel es emiatt a valos talalkozas meglepodest hoz. A vegen nem tudnak valasztani, csak varnak es varnak es evekig ott vannak a tarskereson es varjak a csodat. Sok tarskereso eleve nem komoly szandekkal van fent. Sok a poenbol csinalt profil.

A tinder meg mar eleve a kulsore van kihegyezve, ha nem vagy kimezetre a legjobbak kozott, akkor kevesen fognak szimpatikusnak talalni.

A tarskereso oldalakkal egy valaki jar jol, aki uzemelteti. Reklambevetelek, premium elofizetesek.


De ha ket embert a sors a valo eletben hoz ossze, veletlenul, akkor sokkal valoszinubb, hogy lesz kozottuk valami es hogy abbol komoly kapcsolat lesz. Mert az olyan egyedi dolog es meg ha valaki nem is hisz a sorsban, akkor is erzi, hogy milyen kivetelesen szerencses. Ertekesebb is az, ha a sors hoz ossze valakivel. Olyan, mintha az utcan setalva belebotlanal egy aranyrogbe. Nem csak az aranyrognek orulsz, hanem a szerencset is nagyon ertekelni fogod.

2020. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a leírást, leírom az tapasztalataimat:

Ha jól nézel ki, bármilyen netes felületen meg tudsz ismerkedni bármilyen nővel, nem kell még írnod sem, mert ők fognak rád írni. Átlagos külsővel viszont felejtsd el a netes társkeresést a Tinderrel együtt. Senki nem fog jobbra húzni, ha mégis, hiába írsz, válaszolni nem fog. A bemutatkozás másodlagos, a külső az első. Semmit nem vesztesz a regisztrációval, itt is fizetni kell dolgokért, de nincs limitálva az üzentküldés. A többi oldalt ezért untam meg, ha lett is volna valaki a láthatáron, üzenetet csak pénzért tudtam volna küldeni. Ingyenesen csak korlátozott számú lányt tudsz jobbra húzni, de pár óra szünet után ismét van lehetőséged jobbra húzni a szimpatikus lányokat. Én már hónapok úta meg sem nézem az adatlapokat, mindenkit húzok jobbra. Szerinted történt valami? Semmi. Tesztképpen kicseréltem a képem egy jól kinéző férfiéra, hirtelen mindenki jobbra húzott és még az üzeneteimre is válaszoltak.

2020. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Amit az elozo valaszolo irt, arrol lattam egy diagramot. Az a diagram a ket nem parvalasztasi szokasait mutatja.

Az volt rajta, hogy volt alul 10 no es felul 10 ferfi, kinezet alapjan sorba allitva. 1-es a csunya, 10-es a legszebb/legjokepubb.

Nyilakkal volt jelolve, hogy ki kit valaszt.

Az osszes no az 1-estol a 10-esig csak a 10-es ferfit valasztotta, az 1-9-est senki, vagyis mindegyik nonek csak a legjobb ferfi kellett.

A ferfiak mar normalisabbak voltak, mert toluk mar mentek nyilak a 4-10-es nokig, vagyis a ferfiak beertek az atlagos nokkel is.

Erdekes volt, hogy a 10-es not megint kevesebben valasztottak ki. Valoszinuleg azert feltek kivalasztani a 10-es not, mert egy kulsore tul jo not mar nehez megtartani, vagy eleve elerhetetlennek gondoltak.

Ez a diagram felfoghato egy tarsadalom szatirakent, de nem is all nagyon tavol a valosagtol.

2020. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiúként társkeresőn ne is próbálkozz. Csak ha valami kigyúrt, jóképű srác vagy.
2020. jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

van nőként 30 találatom de egy pasi sem ír rám ...

mi a tökömért jelöl be ha képtelen annyit írni h: szia


szóval franc sem érti a pasik nyavalygását h Tinderen nincs nő ...

2020. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elozo, nem allitottuk, hogy a noknek sokkal konnyebb dolga lenne. Az online tarskereses nehezsegei (vagy, lehetetlensege) mindenkit erintenek. Az online tarskereses belolunk, emberekbol tomegtermekeket, arucikkeket csinalt, olyan cikkeket, amelyeknek parameterei, adatai, specifikacioi vannak es ez alapjan szurnek, valogatnak az emberek, a boseg zavaraban. Mint amikor az arukereson beallitod, hogy milyen kepatloval, mennyi memoriaval, mekkora akkuval, milyen processzorral, kameraval, milyen gyartmanyu telefont akarsz venni es a szukitett listabol is erosen valogatsz., mert meg igy is nagy a valasztek. De az emberek egyediek, mindenki. Ti is itt egyediek es megismetelhetetlenek vagytok. Lehet, hogy valaki pont arra az egyedi emberre vagyik, aki Te vagy, de nem fog rad talalni, mert megzavarjak a fent emlitett korulmenyek, megzavar mindenkit az online tarskereses pszichologiaja. Aztan o is maganyos marad es Te is.
2020. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent vannak emberek, akik az offline, valo eletbeli ismerkedesekkor is tele vannak ketelyekkel, valogatosak, nemhogy az online tarskeresben. Vagy nem annyira valogatosak, ketelkedok, de nehezen ismerik fel a masik kozeledeset, nem tudjak, mit kellene mondani, ezert hiaba van meg a szimpatia, nem jonnek ossze. Ha egy atlagos hozzaallasu embernek nehez, akkor nekik milyen nehez lehet?
2020. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!