Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért visszataszító az nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszataszító az nekem, hogyha olyan lány próbál közeledni hozzám, aki számomra nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Férfiak ezzel tiis így vagytok?
2020. jan. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem visszataszító, csak lelkiismeret-furdalást érzek, hogy nem tudom viszonozni.
2020. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolj arra, hogy valakikre még ők se nyomulnak. Na ugye, hogy jobb már.
2020. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert többre tartod magad őnáluk, és a lelked mélyén szeretnéd, hogy a jó nők nyomuljanak rád. Azonban a jónők nem fognak nyomulni sosem, kapnak ők elég pozitív visszajelzést alapból. Szerintem fogadd el, ez van. Ha magasabb szinten álló lányt szeretnél, azért küzdened kell, ha viszont kényelmes, hogy a sült galamb a szádba repül, akkor beérheted egy kevésbé csinos nővel is. Mindkettőnek megvan az előnye. A szép nőért sokat kell dolgoznod, költened, figyelned rá, a csúnyácska nő viszont mindig ott lesz veled, bármit megtehetsz. A választás a tiéd.
2020. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!