Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tipikus Lúzer nagyon csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus Lúzer nagyon csúnya férfiként tényleg a 10/10es nőknél kéne próbálkozom?

Figyelt kérdés
Eddig mindig az átlagos, duci nőknél próbálkoztam, de mind visszautasítottak barátaim felvilágosítottak, hogy ezekre a nőkre az összes férfi rámegy, mert úgy gondolják hogy lehet esélyük nála és így a nagyon csinos vonzó nők teljesen egyedül vannak mert félnek tőlük a férfiak azon gondolkoztam hogy például utcán villamoson trolin odamegyek a legeslegcsinosabb nőkhöz leszólítom őket és elhívom egy randira őket.
2020. jan. 5. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Lúzer csúnya férfiként egyik nőnél se próbálkozz! Saját tapasztalat!
2020. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Meglehetősen nyakatekert módon gondolkodsz a barátaiddal együtt. Ha tényleg tipikus, nagyon lúzer, nagyon csúnya férfi vagy, akkor inkább ne is próbálkozz senkinél. Így elkerülheted a megaláztatást, és a fájdalmat.
2020. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze...persze!
2020. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
83%
Osztom egyes véleményét.
2020. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen baromságot életemben nem olvastam. Haverjaid hazudnak és röhögni akarnak rajtad... méghogy a jó nőknél senki nem próbálkozik. Csak szeretnéd... ;))
2020. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van hogy az utcan nem jonnek oda feltetlenul, de az ismerosi korebe majd minden facer (es nem facer) pasi csapja a szelet. Idegent meg azonnal elhajt. Szo nem lehet rola...

Tinikent lehet ezt a felelsz vagy mersz jatekot jarszani de azert tudd, hogy baromsag amit “hiszel”...

2020. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak ki akarnak nevetni a “haverja is”.
2020. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Te egy barlangban éltél, hogy ennyire nincs rálátásod az életre?
2020. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne csinálj hülyét magadból, az olyan nőknél semmi esélyed nincs, még ha ismernéd, akkor sem.
2020. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8. Itt éltem ezen a földön és 34 éves vagyok és valóban én is úgy láttam , hogy mindig csak a duci, átlagos nőkhöz rohangálnak, a szép nőktől lehet tényleg félnek a férfiak
2020. jan. 5. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!